Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 288x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Mikyna Coffee & Food Point

Mikyna je rodinná kavárna a bistro, kde Vám na talíř naservírují to, co si sami rádi vaříte doma. Snaží se dodat šmrnc i zdánlivě obyčejným věcem, jako je třeba pohanka či jáhly a ukázat Vám, že i kolem nás máme spoustu zdravých superpotravin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemný oběd v Mikyně, dali jsme si květákovou polévku s pažitkou a Halumi misku, oboje bylo moc dobré, obsluha milá. Na odpoledne jsme si vybrali zákusky, dnes jsem vyzkoušela kokosový dort s čokoládou a i ten je moc dobrý ;-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělý oběd v Mikyně, dali jsme si brokolicovou i čočkovou polévku, obě byly opět výborné. Z hlavních jídel jsme si dali pečený květák s karotkovým pyrém, což byl chuťový zážitek!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes poprvé jsme navštívili bistro Mikyna, prostředí mě velmi oslovilo, příjemný jednoduchý vzdušný prostor, obsluha milá a jídlo naprosto delikátní. Karotkovy krém nejlepší, který jsem kdy měla a obložený chléb s avokádem a zastřeným vejcem BEZVADNÝ!! JE VIDĚT ŽE SI NA TOM NĚKDO DAL ZÁLEŽET A NAD CHUTI OPRAVDU PŘEMÝŠLEL!!! ZA ME 10/10.
Bistro Mikyna Coffee & Food Point
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO