Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 24x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Miky’s Food

Přehled hodnocení
77% celkově
74% personál
78% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 14x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na tuto restauraci jsem dostala více doporučení a všichni byli nadšeni, proto jsem se bála, že budu mít velké očekávání a nakonec budu zklamaná. Objednali jsme si degustační menu pro dva a po této návštěvě muzu restauraci s klidným srdcem doporučovat i já.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila s kamarádkou, prostředí restaurace je příjemné. Je zde velký výběr jídel a porce jsou velké. Chuťově bylo jídlo vynikající. Obsluha byla moc příjemná. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozumný výběr thajských a vietnamských specialit. Dali jsme si thajské skleněné nudle a udon nudle a obojí vynikající. Jídlo bylo připraveno vcelku rychle, zřejmě i díky tomu, že restaurace nebyla plná. Prostředí celkem v pohodě - neurazí, nenadchne, příjemná je fontánka s "výběhem" pro želvy. Hudba je tichá, relaxační. Nejedná se o hlučné místo, spíš velmi poklidné. Měli výborné víno - láhev tramínu, myslím, že slovinské. Rozhodně doporučuji k návštěvě a my se určitě vrátíme ochutnat další jídla z menu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Až na poněkud horší komunikaci s obsluhující servírkou, všechno bylo celkem v pořádku. Pouze dodatečně jsme zjistili, že jedné kolegyni bylo naúčtování víno, které neměla objednané a ani jej nedostala. Takže ,,malá domů " a poněkud pošramocený celkový dojem.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
The restaurant's interior is quite nice. It's not one of those typically cheesy Vietnamese or Chinese decor. They had a lunch menu, and some of the items were cheaper. I tried the spring rolls. Quite satisfied.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí relativně příjemné, jídlo asijský standard odpovídající cenové kategorii. Znám rozhodně lepší asijské restaurace, byť v jiné cenové kategorii. Personál milý. Sleva za špatné objednané jídlo také potěšila.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mikys food je dobrý podnik, který nikdy neurazí. Vhodné místo, když nevíte kam jít a sázíte na jistotu. Příjemné prostředí, chutné jídlo. Obsluha je ochotná a vstřícná.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO