Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Miky’s Food

Příjemné nekuřácké prostředí s klidnou hudbou v thaisko-vietnamské restauraci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rozumný výběr thajských a vietnamských specialit. Dali jsme si thajské skleněné nudle a udon nudle a obojí vynikající. Jídlo bylo připraveno vcelku rychle, zřejmě i díky tomu, že restaurace nebyla plná. Prostředí celkem v pohodě - neurazí, nenadchne, příjemná je fontánka s "výběhem" pro želvy. Hudba je tichá, relaxační. Nejedná se o hlučné místo, spíš velmi poklidné. Měli výborné víno - láhev tramínu, myslím, že slovinské. Rozhodně doporučuji k návštěvě a my se určitě vrátíme ochutnat další jídla z menu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Až na poněkud horší komunikaci s obsluhující servírkou, všechno bylo celkem v pořádku. Pouze dodatečně jsme zjistili, že jedné kolegyni bylo naúčtování víno, které neměla objednané a ani jej nedostala. Takže ,,malá domů " a poněkud pošramocený celkový dojem.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
The restaurant's interior is quite nice. It's not one of those typically cheesy Vietnamese or Chinese decor. They had a lunch menu, and some of the items were cheaper. I tried the spring rolls. Quite satisfied.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO