Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mikulovský Šenk

Mikulovský šenk se nacházi v malebném historickém městě Mikulov, ležícím na hranici s Rakouskem na úpatí Pálavských vrchů, přímo v centru rozsáhlé vinařské oblasti.V letních měsících je nejvíce využíváno posezení ve dvoře pod pergolou a vzrostlým stromem, který příjemně stíní.Součástí dvoru je rožnírna kde připravujeme celoročně grilované pokrmy Největším lákadlem jsou selátka na rožni.Součástí Mikulovského šenku je i pension pro cca 16 lidí.V objektu se nachází pivnice,sklípek který slouží pro posezení malé skupinky osob.V bývalé Vinárně a salonku jsme instalovaly druhý výčep a připravujeme instalaci JUKEBOXU.V zimních měsících jsou pivnice,sklípek,vinárna a salonek otevřeny.Mikulovský šenk je otevřen celoročně.Pořádáme svatby,oslavy,třídní srazy,firemní večírky atd.Můžete si objednat jak hotová jídla tak grilovaná včetně selat pro určitý počet osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO