Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 46x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mie Frais

Přehled hodnocení
78% celkově
79% personál
78% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 26x
3 9x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po dlouhé době jsem si díky Mie Frais dala skvělé smažené žampiony s hromadou tatarky. Jen škoda rozvařených brambor jako přílohy. Líbí se mi nabídka domácích limonád a ledových čajů.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí tak trochu v minimalistickém duchu, velmi chutné jídlo, tartin s rostbeefem byl opravdu výborný a skvělá obsluha. Osobně bych uvítala větší výběr vín, především francouzských, ale jinak jen chválím.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá obědová nabídka za vstřícnou cenu. Mají velké porce a dobře se tu vždy najíme. Oceňuji, že je možnost dělat si rezervaci i přes obědy, kdy je obvykle problém najít v okolí místo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mie Frais se řadí mezi lepší restaurace na Smíchově. Personál je milý a vstřícný. Kladně hodnotím domácí limonády, které jsou k dennímu menu a stojí 20,- Kč. Letní krytá zahrádka je také velice příjemná. Jídlo považuji za výborné. Cena za denní menu je přijatelná, polévka kolem 30,- Kč, hlavní jídlo od 90,- Kč do cca 120,- Kč. Vhodné jak pro posezení s přáteli, tak i pro pracovní setkání. Na zahrádku ale doporučuji přes oběd rezervaci.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V okolí jasná volba před obědy, kdy nabízejí netradiční kombinace jídel a k tomu domácí nealko (limonády a ledové čaje) za příjemnou cenu. Ve vnitrobloku je super zahrádka.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo jako vždy vynikající. Pochutnal jsem si jak na polévce, tak na hlavním chodu. Sezení na terase je přes léto rozhodně velké plus! A když je sychravo, tak jsou tu deky na přikrytí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Kuřecí tartin byl vynikající. Kuchyně zde je vždy spolehlivá. Jídlo je dobře ochucené, takže je radost ho jíst. Polévky bývají poctivé a plné, ne jen voda. Stojí za návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsem si opravdu pochutnal. Květáková polévka s pestem byla vynikající kombinace, kdy pesto dodávalo poměrně mdlému květákovému krému přesně to, co mu chybělo!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy příjemná návštěva během polední pohodičky na terase, jídlo moc dobré, i když dnes pstruh malinko planý. Oceňuji domácí limonády za rozumný peníz a milou obsluhu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nadstandardní nabídka obědů. Sice v trochu vyšší cenové hladině, než je zvykem (110-130 Kč), ale zase plně této ceně odpovídající. Menu sestavované zajímavě, vždy s bezmasou nabídkou (která není smažák nebo brokolice), to navíc s příjemnou zahrádknou ve vnitrobloku a domácími nápoji za rozumnou cenu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO