Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Midtown Grill

V Midtown Grill Restaurantu ochutnáte výborné steaky. Připravují je z exkluzivního masa Wagyu nebo Black Angus, které dováží z vyhlášené severoamerické farmy Creekstone. Čeká vás tu i parádní atmosféra tradičního amerického steakhousu!

Restaurace Midtown Grill sídlí v hotelu Marriott, jen pár kroků od Náměstí Republiky. Interiér s komfortními koženými sedačkami a tmavým dřevem je ve znamení luxusu.

Vedle fantastických steaků v menu najdete šťavnaté kotlety, ryby, dary moře a další speciality. Tým zkušených kuchařů slibuje jeden z nejlepších kulinářských zážitků v Praze, při kterém zjistíte, co opravdu znamená: "Chops, steaks and sea food." Zaskočit sem můžete i na pravidelné nedělní brunche nebo kurzy vaření.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nedělní brunch byl zaměřen na jehněčí hody. Celkově návštěvu restaurace hodnotím jako velmi příjemně strávené nedělní deštivé odpoledne.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nedělní brunch + vynikající jídlo, pestrý výběr jak slaného, tak i sladkého, krásné prostředí - víno mohlo být trochu zajímavější
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Brunch byl opět povedený, snad jen skoda menšího dětského koutku. Výběr jidla pro dospělé je široký, pro děti trochu slabší, ale standardní rizek a kaše vždy zachrání. Sushi bych asi radsi zrušil, to je spis vtip a midtown se tim spis deklasuje.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO