Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

21 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace MG restaurace

MG restaurace nabízí čerstvé ryby, mořské plody, výběrová masa,
domácí těstoviny, sýry, salámy a vynikající šunku, vše reprezentuje italskou a českou kuchyni s důrazem na kvalitní, čerstvé suroviny. V restauraci MG je otevřená kuchyně, celá ve skle, která dovoluje nahlédnout pod ruce šéfkuchaři Miroslavu Gruszovi. V nabídce je přes 150 druhů vín, některá exkluzivní vína i po sklenici, díky unikátní metodě Coravin. Čeká na vás krásné, příjemné prostředí se skvělou obsluhou.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  -

Velmi nečestné chování. Chtěli jsme si darovat o Vánocích pozdější zážitek a nedávat si peníze, padla tedy volba na voucher. Voucher za 2000 Kč nám měl propadnout v květnu, proto jsme v dubnu, době Covid-19, do restaurace volali a byli jsme uklidněni, že "s tím nebude žádný problém a voucher prodlouží". Problém byl. Chtěli jsme jít v červenci, to měla ale restaurace zavřeno a v srpnu jsme měli dovolenou zase my, našli jsme z kraje září termín, kdy bychom šli rádi na degustační menu. Provozní i spolumajitel nám ale potvrdili, že se po našem telefonátu s prosbou o prodloužení změnily podmínky a později majitel rozhodl, že doba, o kterou se vouchery prodlouží, budou 2 měsíce. Pro nás tedy do července. Ale nám to vědět nedali. I přesto, že z objednávky voucheru kontakt měli. Jako kompenzaci nám nabídli nevýhodnou 20% slevu. Pro představu - to bychom v restauraci museli utratit 10.000 Kč, abychom dostali zpět již utracené 2.000 Kč. O dva tisíce jsme sice přišli, ale plyne nám z toho ponaučení, vše si nechat písemně potvrzovat. A také silný pocit, že zážitek z restaurace není tvořen jen - určitě výborným - jídlem.

Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Dobrý večer, pane Skácel, mrzí mě vzniklá situace, voucher jsme prodloužili o dva měsíce, škoda že za 8 měsíců ( od listopadu, dovolenou jsme měli od 25.7 do 10.8.2020 ) jste si nestihli udělat čas na váš dárek, který jste dostali. Ještě jednou se omlouvám za vzniklou situaci, ale určitě chápete že pravidla jsou pravidla. Děkuji s pozdravem Miroslav Grusz

Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

je to nejlepší podnik široko daleko

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Jako vždy jsem byla v MG velmi spokojená. Jídlo, obsluha - vše dokonalé. Už se těším na další návštěvu.

Chorvathova
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba