Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Mezi srnky

V restauraci Mezi srnky vám připraví anglickou snídani s Vinohradským twistem, smoothie bowls, omelety z vajíček z Postupické farmy. Brunche zdravé i post-kocovinové. Zeleninu mají z vlastních zahrádek, trhů, od farmáře, pana Kohouta. Milují bylinky, sypou semínka, praží ořechy. Fermentují kombuchu. Vidíte jim tu pod ruce, můžete si sami naložit koláč, podat si skleničku, když obsluha nestíhá. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mě srnky opravdu baví. Kafíčko moc dobré. Zapečený sendvič s kuřecím masem chutnal moc dobře. Hodně zajímavý prostor - opravdu to tam vypadá jako doma :) Obsluha skvělá. Tak snad někdy na brunch :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hodně maličká kavárnička/restaurace, řekla bych že až taková rodinná. Míst je velmi málo takže doporučuji rezervaci ale mě se to strašně líbí jak je to maličké. Obsluha velmi přátelská, a jídlo? Dokonalé. Musím se stavit ještě na ty báječně vypadající lívance! Doporučuji a ještě se stavím
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO