Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

6 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Bistro Mezi srnky

V restauraci Mezi srnky vám připraví anglickou snídani s Vinohradským twistem, smoothie bowls, omelety z vajíček z Postupické farmy. Brunche zdravé i post-kocovinové. Zeleninu mají z vlastních zahrádek, trhů, od farmáře, pana Kohouta. Milují bylinky, sypou semínka, praží ořechy. Fermentují kombuchu. Vidíte jim tu pod ruce, můžete si sami naložit koláč, podat si skleničku, když obsluha nestíhá. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Hledala jsem útulné místo, kde bych si mohla vychutnat pozdní snídani a nepochybně jsem našla, co jsem hledala. V bistru je kouzelná atmosféra, doplněna detaily (živé květiny, zavěšené šišky, světýlka, domácí úžasně vypadající dezerty, mašlička na příboru) k úplné dokonalosti. Nedílnou součástí jsou i dvě velice milé slečny, jenž pro Vás připraví pohlazení po duši. Ke cappuccinu jsem dostala s naprostou samozřejmostí dokonce i karafu vody s mátou zcela zdarma. Dále jsem si objednala lívance, které nejenom skvěle vypadaly, ale o to lépe chutnaly. Odcházela jsem jako z jiného světa. Jsi-li i Ty romantickou duší jako já, potom Ti tento podnik doporučuji všemi dvaceti, co mám!

  • Uživatelská fotka z Bistro Mezi srnky
  • Uživatelská fotka z Bistro Mezi srnky
  • Uživatelská fotka z Bistro Mezi srnky
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno