Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 65x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mezi domky

Přehled hodnocení
96% celkově
98% personál
91% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 54x
4 9x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše již několikerá návštěva, tentokrát Valentýnská, opět spokojenost. Drobnosti, které tvoří příjemný celek. Menu dobře sestavené, porce akorát. Růžička při odchodu potěší. Atmosféra příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí restaurace je příjemné. Restaurace si ale hraje na vyšší standard (dle cen) ale je vidět, že to nemají úplně dotažené. Jídlo bylo hezky naaržované, ale rozhodně neodpovídalo ceně. Číšník pořád dokolečka děkuje, což zní opravdu divně a nezná základy stolování, a to třeba že se vás ptá, jak vám chutná a jestli je vše v pořádku, když zrovna jíte a ne až po jídle. Když už si hrají na vyšší standard, tak ať to dělají správně!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné prostředí, skvělá obsluha a především jídlo - naprosto vynikající. Menu působí vyváženě, vždy je z čeho vybírat, navíc tam najdete ne úplně běžná jídla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při naší třetí návštěvě v této restauraci jsme ocenili opět perfektní , přátelský a profesonální servis. Výběr byl obohacen o polední nabídku a i z té jsme vybrali. Všechna jídla byla připravena skvělě včetně již tradičních dukátových buchtiček na závěr.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde s přítelem podruhé a bylo to zklamání. Jídlo hezky naservírované, ale chuťově vůbec neodpovídá tomu, kolik stojí. Jediné plus za příjemnou obsluhu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace pro nás byla velkým překvapením. Byli jsme na prohlídce lidickeho památníku a následně jsme hledali, kde se dobře najíst. Nečekal jsem, že Restu mi ukáže restauraci v nedalekém Buštěhradě, kdy bych podobný podnik rozhodně nečekal. Interiér restaurace je velmi příjemný a čistý. Obsluha velmi příjemná a na české poměry rozhodně nadstandard. Každý z obsluhujicích ví, co se sluší a patří a takto perfektně zvládnutou obsluhu už jsem dlouho neviděl. Až jsem se tu cítil trochu nepatřičně ve výletním outfitu, co jsme měli, ale nikdo nic nenaznačil :)). Co se týče jídla samotného, vše velmi chutné, dobře připravené. Výběr je tak akorát velký, presto jsem se nemohl rozhodnout, co si dám. Hovězí krk nezklamal a maso bylo křehké jak dortík. Jestli mohu nějakou restauraci doporučit, tak je to tato. Už se těšíme, až sem pojedeme oslavit nějaké výročí, či jinou významnou událost. Sem se totiž budeme velmi rádi vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli podruhé a opět jsem byla nadmíru spokojená. Jídlo je skvělé a prostředí krásné. Co chci ale vyzdvihnout je obsluha v této restauraci. Všichni jsou opravdu velmi milí, rychlí a naprosto profesionální ve svém oboru.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO