Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 60x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mezi domky

Přehled hodnocení
97% celkově
98% personál
90% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 9x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při naší třetí návštěvě v této restauraci jsme ocenili opět perfektní , přátelský a profesonální servis. Výběr byl obohacen o polední nabídku a i z té jsme vybrali. Všechna jídla byla připravena skvělě včetně již tradičních dukátových buchtiček na závěr.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme zde s přítelem podruhé a bylo to zklamání. Jídlo hezky naservírované, ale chuťově vůbec neodpovídá tomu, kolik stojí. Jediné plus za příjemnou obsluhu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace pro nás byla velkým překvapením. Byli jsme na prohlídce lidickeho památníku a následně jsme hledali, kde se dobře najíst. Nečekal jsem, že Restu mi ukáže restauraci v nedalekém Buštěhradě, kdy bych podobný podnik rozhodně nečekal. Interiér restaurace je velmi příjemný a čistý. Obsluha velmi příjemná a na české poměry rozhodně nadstandard. Každý z obsluhujicích ví, co se sluší a patří a takto perfektně zvládnutou obsluhu už jsem dlouho neviděl. Až jsem se tu cítil trochu nepatřičně ve výletním outfitu, co jsme měli, ale nikdo nic nenaznačil :)). Co se týče jídla samotného, vše velmi chutné, dobře připravené. Výběr je tak akorát velký, presto jsem se nemohl rozhodnout, co si dám. Hovězí krk nezklamal a maso bylo křehké jak dortík. Jestli mohu nějakou restauraci doporučit, tak je to tato. Už se těšíme, až sem pojedeme oslavit nějaké výročí, či jinou významnou událost. Sem se totiž budeme velmi rádi vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli podruhé a opět jsem byla nadmíru spokojená. Jídlo je skvělé a prostředí krásné. Co chci ale vyzdvihnout je obsluha v této restauraci. Všichni jsou opravdu velmi milí, rychlí a naprosto profesionální ve svém oboru.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace jsme šli,protože jsme byli zvědaví a jen jsme o ní četli recenze. Můžeme říct,že vše byla pravda a naopak naši zvědavost předčila skutečnost. Krásné prostředí,milý,usměvavý,ochotný a velmi pozorný personál a o podávaných ňamkách ani nemluvě,prostě skvělý gurmánský zážitek. Velmi těžký výběr, velká nabídka různých specialit i denní nabídky. Tuto krásnou restauraci doporučujeme!!!
Restaurace Mezi domky
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Předkrm(paštika) i hlavní jídlo(hovězí krk) bylo vynikající. Restaurace i nově nyní nabízí degustační menu s odvozem. Obsluha velice ochotná a příjemná. Nevýhoda je parking asi 50 metrů od restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Opět velmi příjemný zážitek. Doporučuji smuhu královskou, kterou měla manželka, ale i kachní prsa. Na dukátových buchtičkách si opětovně pochutnali děti. Doporučuji i domácí limonády. Škoda jen, že už je zavřený dětský koutek, do kterého je přístup přes venkovní terasu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO