Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 86x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Meze restaurant

Pro Meze není v evropské moderní kuchyni ekvivalent. Dle etymologického výkladu slovo „Meze“ pochází z perského „mazidan“, což ve volném překladu znamená „něco na chuť“. Meze samo o sobě je typické jak stolováním, tak servírováním. Mnohdy se množství servírovaných chodů ani nedokáže vejít na jeden jídelní stůl. Podstatou Meze je, sejít se s přáteli u výjimečně dobrého jídla, které se vychutnává klidně i déle než hodinu a přináší zúčastněným nejen chuťový prožitek, na který jen tak nezapomenou.

V Meze Restaurant můžete zažít gastronomický zážitek plný skvělých chutí, vůní a textur nejen středomořské kuchyně. Tým se postará o to, abyste se cítili jako skutečné VIP.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme restauraci s rodinou. A jako vždycky jsme byli spokojeni. Velmi příjemný kolektiv zaměstnanců, a jídlo bylo skvělé. Já si dal seafood a bylo to vynikající.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Meze je velmi příjemná svým vzhledem, prostředím, atmosférou. Personál odpovídá úrovni restaurace, je milý. Jídlo je připraveno profesionálně s důrazem na detail.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO