Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 79x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Meze restaurant

Pro Meze není v evropské moderní kuchyni ekvivalent. Dle etymologického výkladu slovo „Meze“ pochází z perského „mazidan“, což ve volném překladu znamená „něco na chuť“. Meze samo o sobě je typické jak stolováním, tak servírováním. Mnohdy se množství servírovaných chodů ani nedokáže vejít na jeden jídelní stůl. Podstatou Meze je, sejít se s přáteli u výjimečně dobrého jídla, které se vychutnává klidně i déle než hodinu a přináší zúčastněným nejen chuťový prožitek, na který jen tak nezapomenou.

V Meze Restaurant můžete zažít gastronomický zážitek plný skvělých chutí, vůní a textur nejen středomořské kuchyně. Tým se postará o to, abyste se cítili jako skutečné VIP.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Supermilá a pozorná obsluha, pečlivě nadesignované prostředí. Zkusili jsme nedělní brunch za 700 na osobu (jedno víno, džus, voda a káva v ceně) a můžeme doporučit. Teplý a studený bufet byl na slušné úrovni, atmosféra jako u snídaně v lepším hotelu (není primárně zaměřeno na děti, jako ostatní pražské nedělní brunche :)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově     
personál 2
prostředí 1
jídlo 1
Předražené jídlo, přeplácaná snobská restaurace, jídlo ani náhodou neodpovídá opravdu vysoké ceně, personál nafoukaný i když nemá na co! Za mě a mé obchodní partnery již nikdy více!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO