Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 98x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Meze restaurant

Pro Meze není v evropské moderní kuchyni ekvivalent. Dle etymologického výkladu slovo „Meze“ pochází z perského „mazidan“, což ve volném překladu znamená „něco na chuť“. Meze samo o sobě je typické jak stolováním, tak servírováním. Mnohdy se množství servírovaných chodů ani nedokáže vejít na jeden jídelní stůl. Podstatou Meze je, sejít se s přáteli u výjimečně dobrého jídla, které se vychutnává klidně i déle než hodinu a přináší zúčastněným nejen chuťový prožitek, na který jen tak nezapomenou.

V Meze Restaurant můžete zažít gastronomický zážitek plný skvělých chutí, vůní a textur nejen středomořské kuchyně. Tým se postará o to, abyste se cítili jako skutečné VIP.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměr cena výkon úplně neodpovídá, jídlo sice chuťově moc dobré, ale často vlažné, porce celkem malé. Za to jsem se vždy setkala s ochotným a milým personálem a ráda se jenou za čas vrátím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na to, že jídlo patří spíš k těm dražším, dávají dost malé porce. Měla jsem jsem sice předkrm a hlavní jídlo, ale odcházela jsem z restaurace nenajedená. Polévky za 75 Kč bych si také představovala víc. Ale na chuť bylo jídlo velmi dobré, cuketové tagliatele mně přišly hodně zajímavé a hlavně dobré.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO