Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 23x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mexicano restaurant & Pizzeria AMIGO

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Vyborne jidlo z poledniho menu a dobra mexicka limonada. Skoda jen toho dlouheho cekani a to I pri temer prazdne restauraci.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Super jídloakorát bych teda pořídila větší talíře nebo ty podnosy docela pizza přečnívá z talíře a moc se nedá na ňom krájet, ale jinak super jíme tam rádi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prijemna mexicky zamerena restaurace. I pres to je nejlepsi pizza. Ta potesi. Zbytek je spise ceska verze mexickych jidel. Co me vsak nepotesilo bylo vice nez hodinove cekani na jidlo v male nezaplnene restauraci. Zrejme maji vetsi cast zakazek na rozvoz a neuprednostnuji restauraci pred rozvozem. Skoda.
Celkově    
personál 3
prostředí 5
jídlo 1
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc prijemne prostredi i obsluha, nebyl problem nas presunout k jinemu stolu, ktery byl vhodnejsi i pro deti. Mexicke jidlo vyborne, pizza takovy standard. Skvele mexicke limonady, doporucuji. Nelze zde platit kartou!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Interiér i exteriér restaurace je na můj vkus až přehnaně stylizovaný do Mexika, což mě od návštěvy spíše odrazovalo. Hlad byl ale veliký a alternativy daleko a tak jsme si s kolegou nakonec řekli, že to zkusíme. Dobře jsme udělali, protože jídlo bylo opravdu výborné. Škoda jen, že nešlo platit kartou. Rozhodně ale stojí za ochutnání!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má hezké stylové prostředí, obsluha je pomalejší, protože v restauraci bylo plno a obsluha nestíhala. Polévky jsou zde relativně dobré, pizza nám chutnala. Jediné co nás zklamalo, objednali jsme si nachosy s dipem, jako nachos použili malé kukuřičné tortily, které rozkrájeli na 4 dílky a opekli, nasypali na to sýr, s kterým to zapekli, nakonec z toho byla taková slepenice bez chuti. :(.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO