Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Metropole Teplice

Přehled hodnocení
84% celkově
85% personál
94% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy výborné posezení s rodinou spojené se super bowlingem. Dráha byla čerstvě namazaná, takže se nám skvěle hrálo. Obsluha se o nás hezky starala a objednané jídlo bylo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasné prostředí pro větší oslavu. Můžete si zde zahrát bowling nebo zazávodit na motokárách. Obsluha je vždy příjemná a ochotná. Pravidelně si zde pochutnáváme na smažených korbačících.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace v Teplicích, kde máte možnost závodit na motokárách nebo si zahrát bowling. Restaurace je také velmi vhodná k větším oslavám, mají dobré vychlazené pivo a chutná jídla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, hezký interiér, obsluha je velmi milá, restauraci jsme navštívili s příteli a odcházeli jsme spokojení, doporučuji, stoji určitě za návštěvu :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne, moderni prostredi se zajimavym interierem. Kapacita restaurace naprosto idealne vyhovuje obsazenosti lidmi. Personal je mily, ochotny a profesionalni. Doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ze 4 jídel byli 2 poměrně dobré a 2 horší, obsluha je vcelku milá a usměvavá takže asi největší problém této restaurace bude kuchyně. Celkově hodnotím jako zlatý střed , nenadchne ale ani neurazí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO