Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Metropole Teplice

Provoz nekuřácké restaurace. Nabízí zde speciality středomořské kuchyně připravené z čerstvých surovin od prověřených, převážně lokálních dodavatelů. Využijte zdejších prostor k uspořádání svateb, firemních večírků či akcí, rodinných oslav nebo třídních srazů. K dispozici je cca 170 míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Jako vždy výborné posezení s rodinou spojené se super bowlingem. Dráha byla čerstvě namazaná, takže se nám skvěle hrálo. Obsluha se o nás hezky starala a objednané jídlo bylo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krasné prostředí pro větší oslavu. Můžete si zde zahrát bowling nebo zazávodit na motokárách. Obsluha je vždy příjemná a ochotná. Pravidelně si zde pochutnáváme na smažených korbačících.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace v Teplicích, kde máte možnost závodit na motokárách nebo si zahrát bowling. Restaurace je také velmi vhodná k větším oslavám, mají dobré vychlazené pivo a chutná jídla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO