Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 8x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bar Metro

Přehled hodnocení
76% celkově
84% personál
61% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Opět skvělý tatarák a velice příjemná, pozorná a profesionální obsluha, což podle zkušeností není bohužel v poslední době samozřejmostí ani v restauracích hrajících si na vyšší třídu minimálně cenami.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Fantastický tatarák, který bude asi návykový. Průběžné doplňování čerstvých topinek bylo příjemným bonusem.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Denní Bar Metro, mohu všem kolem jdoucím Ostravanům jen doporučit, jídlo je tu skvělé na čepu je jak Ostravar, tak i Radegast a co se týče obsluhy, tak je příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Personál milý a ochotný.Prostředí obyčejné,ale čisté.Jídlo bylo výborné a veliký výběr na jídelním lístku za přijatelné ceny.Určitě bych tuto restauraci doporučila.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Řízečky měkké,výborné,porce velká,takže jsme si odnesly domu i výslužku-oči by jedly,ale žaludek nemohl!! Velice ochotný a milý personál,čekali na nás i když jsme se né vlastní vinou zpozdily. Prostředí spíše obyčejné,ale rezervovaný stůl byl čistý a upravený. Děkujeme za chutné jídlo.
Bar Metro
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Pokud spěcháte a máte chuť na dobré jídlo jste zde dobře. Není to žádný luxusní restaurant, ale to na průsečíku frýdlantských mostů, jak se říká podchodům na Náměstí republiky, rozhodně nečekáte. Přivítá Vás něco mezi barem a bistrem, ale vše změní milá servírka a výborný kuchař. Měl jsem objednávku přes Restu, takže jsem čekal pouze několik minut. Objednané kuřecí řízečky byly jako od maminky, hranolky průměr. Obrovská porce - přeci jen kilo řízků :-) Doporučuji.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Řízečky byly výborné, pan Vedoucí je dobrý chlap .

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO