Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Metro-Bar

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
91% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Metru mají dobré drinky a stylový interiér. Kdo nevyhledává excentrickou Pandu, určitě bude spokojen. Ceny jsou taky přijatelné a pitivo kvalitní. Rezervaci rozhodně doporučuju!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veľmi zaujimavý a netradičný podnik, ktorý je v blízkosti centra, ale nie až tak veľmi blízko. Má to svoje čaro a určite sem zavítám s návštevami, ktorí nepoznajú Brno, aby som im dokázal, že aj my máme svoje Metro!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělé prostředí, milá obsluha, která se zákazníkovi věnuje s úsměvem, neobvykle místo, kde začít párty... chtělo by to více prostoru. Jediná metro zastávka v Brně :)
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tato restaurace se nachází na Pekařské, je celkem dobře dostupná. Interiér je pěkný, čistý, to se majitel vyřadil, ale zklamalo nás, že je podnik velmi malý a celkem málo světla. Nabídku alko a nealko mají fajn za rozumné ceny, k jídlu byly jen chuťovky. Podnik jsme omrkli, je to sice zajímavý nápad, ale asi už se tam nevratime.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO