Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Metro-Bar

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V Metru mají dobré drinky a stylový interiér. Kdo nevyhledává excentrickou Pandu, určitě bude spokojen. Ceny jsou taky přijatelné a pitivo kvalitní. Rezervaci rozhodně doporučuju!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Veľmi zaujimavý a netradičný podnik, ktorý je v blízkosti centra, ale nie až tak veľmi blízko. Má to svoje čaro a určite sem zavítám s návštevami, ktorí nepoznajú Brno, aby som im dokázal, že aj my máme svoje Metro!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělé prostředí, milá obsluha, která se zákazníkovi věnuje s úsměvem, neobvykle místo, kde začít párty... chtělo by to více prostoru. Jediná metro zastávka v Brně :)
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tato restaurace se nachází na Pekařské, je celkem dobře dostupná. Interiér je pěkný, čistý, to se majitel vyřadil, ale zklamalo nás, že je podnik velmi malý a celkem málo světla. Nabídku alko a nealko mají fajn za rozumné ceny, k jídlu byly jen chuťovky. Podnik jsme omrkli, je to sice zajímavý nápad, ale asi už se tam nevratime.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO