Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Městský hotel Bobík

Hotel Bobík nabízí svým hostům výběr ze dvou restaurací či posezení na letní terase.
Při přípravě pokrmů si zdejší kuchaři zakládají na inspiraci z tradičních místních receptů, potravin od místních a regionálních dodavatelů. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Štěpán Fiala
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Na návštěvu této restaurace jsem se těšil po celou dobu našeho šumavského výletu, protože zde vaří své vlastní volarské pivo a protože po cestě notně vyhládlo. Bohužel jsem z toho vystřízlivěl dříve než se napil, respektive se nenapil vůbec. Když k nám po několika minutách přišla servírka s jídelním lístkem, jen ho ledabyle hodila na stůl a hned odešla, aniž by se zeptala, co bychom si dali k pití! Mohu říct, že už jsme absolvovali řadu návštěv v restauraci, ale tohle ještě nezažili! Co je však ještě horší, nechala nás s jídelními lístky před sebou a dávno vybraným jídlem více jak dvacet minut čekat, mezitím se vedle nás posadili i další hosté a kolegyně, co přišla poté na naší terasu, se obrátila k nim (o pití si ale nově příchozí museli také sami říct, jinak by obsluha odešla)! Řekli jsme si, že ještě chvíli budete trpěliví, ale po dalších několika minutách čekání jsme žízniví, hladoví a notně naštvaní odešli do jiné nejbližší restaurace. K tomu jen dodám, že jsme přišli v čase mimo špičku, v restauraci rozhodně nebylo plno. Ještě dva týdny po tomto zážitku nedokáži takové pohostinství pochopit a podnik s takovouto obsluhou pochopitelně nemohu doporučit.

bidlobox
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Nalákalo nás místní pivko, které stojí za ochutnání. Škoda jen, že není lahvované. Obsluha se snažila, ale byla mírně zmatená. Kvalitativně je vidět úsilí a za nižší ceny bych ho kvitovala, ale z 8 jídel bylo jedno velmi přesolené, italské rizzotto nebylo ze správné rýže, ostatních 6 jídel plus polévky velmi chutné. Porce pořádné, doplňkové saláty skvostné.

baritone
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno