6 fotek
Na mapě

Informace Městský hotel Bobík

Hotel Bobík nabízí svým hostům výběr ze dvou restaurací či posezení na letní terase.
Při přípravě pokrmů si zdejší kuchaři zakládají na inspiraci z tradičních místních receptů, potravin od místních a regionálních dodavatelů. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Na návštěvu této restaurace jsem se těšil po celou dobu našeho šumavského výletu, protože zde vaří své vlastní volarské pivo a protože po cestě notně vyhládlo. Bohužel jsem z toho vystřízlivěl dříve než se napil, respektive se nenapil vůbec. Když k nám po několika minutách přišla servírka s jídelním lístkem, jen ho ledabyle hodila na stůl a hned odešla, aniž by se zeptala, co bychom si dali k pití! Mohu říct, že už jsme absolvovali řadu návštěv v restauraci, ale tohle ještě nezažili! Co je však ještě horší, nechala nás s jídelními lístky před sebou a dávno vybraným jídlem více jak dvacet minut čekat, mezitím se vedle nás posadili i další hosté a kolegyně, co přišla poté na naší terasu, se obrátila k nim (o pití si ale nově příchozí museli také sami říct, jinak by obsluha odešla)! Řekli jsme si, že ještě chvíli budete trpěliví, ale po dalších několika minutách čekání jsme žízniví, hladoví a notně naštvaní odešli do jiné nejbližší restaurace. K tomu jen dodám, že jsme přišli v čase mimo špičku, v restauraci rozhodně nebylo plno. Ještě dva týdny po tomto zážitku nedokáži takové pohostinství pochopit a podnik s takovouto obsluhou pochopitelně nemohu doporučit.

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Nalákalo nás místní pivko, které stojí za ochutnání. Škoda jen, že není lahvované. Obsluha se snažila, ale byla mírně zmatená. Kvalitativně je vidět úsilí a za nižší ceny bych ho kvitovala, ale z 8 jídel bylo jedno velmi přesolené, italské rizzotto nebylo ze správné rýže, ostatních 6 jídel plus polévky velmi chutné. Porce pořádné, doplňkové saláty skvostné.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace