Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Městský hotel Bobík

Restaurační minipivovar hotelu Bobík má varnu a spilku umístěnu přímo v interiéru restaurace, takže hosté mohou vaření a vznik piva sledovat na vlastní oči.

Vaří světlý a tmavý ležák plzeňského typu, spodně kvašený a nefiltrovaný, tedy to nejlepší živé pivo. Samozřejmostí je nabídka Volarské zlaté neboli hořké bylinné lihoviny vyráběné dle originální receptury a nabízené v jedinečné láhvi (k dostání výhradně ve Volarech!).

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Na návštěvu této restaurace jsem se těšil po celou dobu našeho šumavského výletu, protože zde vaří své vlastní volarské pivo a protože po cestě notně vyhládlo. Bohužel jsem z toho vystřízlivěl dříve než se napil, respektive se nenapil vůbec. Když k nám po několika minutách přišla servírka s jídelním lístkem, jen ho ledabyle hodila na stůl a hned odešla, aniž by se zeptala, co bychom si dali k pití! Mohu říct, že už jsme absolvovali řadu návštěv v restauraci, ale tohle ještě nezažili! Co je však ještě horší, nechala nás s jídelními lístky před sebou a dávno vybraným jídlem více jak dvacet minut čekat, mezitím se vedle nás posadili i další hosté a kolegyně, co přišla poté na naší terasu, se obrátila k nim (o pití si ale nově příchozí museli také sami říct, jinak by obsluha odešla)! Řekli jsme si, že ještě chvíli budete trpěliví, ale po dalších několika minutách čekání jsme žízniví, hladoví a notně naštvaní odešli do jiné nejbližší restaurace. K tomu jen dodám, že jsme přišli v čase mimo špičku, v restauraci rozhodně nebylo plno. Ještě dva týdny po tomto zážitku nedokáži takové pohostinství pochopit a podnik s takovouto obsluhou pochopitelně nemohu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nalákalo nás místní pivko, které stojí za ochutnání. Škoda jen, že není lahvované. Obsluha se snažila, ale byla mírně zmatená. Kvalitativně je vidět úsilí a za nižší ceny bych ho kvitovala, ale z 8 jídel bylo jedno velmi přesolené, italské rizzotto nebylo ze správné rýže, ostatních 6 jídel plus polévky velmi chutné. Porce pořádné, doplňkové saláty skvostné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak po skvele vcerejsi navsteve jsme se rozhodli zastavit jeste na veceri pred odjezdem domu. Dnes jsme si dali Velikonocni hlavicku s uzenym masem, zeleninovy vyvar a na hlavni veprovou panenku s panchettou. Vsechno bylo opet vyborne jen me mrzelo ze jsem si tentokrat nemohl dat zdejsi paradni pivko. Dobre ze jsme si tu uz poridili par flasek do zasoby domu. ;-) Dekujeme za super chutovy zazitek, az budeme zase mit cestu kolem, urcite se zastavime.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO