Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Měšťanský pivovar

Jedná se o zrekonstruovaný areál bývalého pivovaru v městské části Hylváty, který byl přestavěno ve společenské centrum. Můžete navštívit restauraci, pivnici, kavárnu, galerii anebo kongresový sál.
 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Polévka výborná, rýžový nákyp snad nejlepší co jsme kdy jedli. Opět jsme neodolali Andělské roládě a točené zmrzlině do skleničky. Švestková limonáda luxusní. Servis perfektní. Bez chybičky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Polední menu i s pitím za 110,- Kč. Výborný kachní kaldoun. Vepřová pečeně dobře propečená, ne napůl dušená jako jinde. Výborné kedlubnové zelí. Velký výběr domácích limonád - asi 10 druhů. Výborné zákusky, doporučuji Andělskou roládu. Pozorný a milý personál, často chodí ke stolu a dotazuje se, zda máme vše. Zmrzlinu ochotně natočí do skleničky. Naprostá spokojenost!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO