Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 9x 100 0

Restaurace Měšťanský pivovar

Jedná se o zrekonstruovaný areál bývalého pivovaru v městské části Hylváty, který byl přestavěno ve společenské centrum. Můžete navštívit restauraci, pivnici, kavárnu, galerii anebo kongresový sál.
 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Důstojné a moderně vybavené prostředí luxusní restaurace s profesionálním a velmi sympatickým servisem. Jídlo na špičkové úrovni. Ceny odpovídající kategorii podniku. Naše první návštěva zde nebyla určitě poslední a restauraci rádi doporučíme přátelům.
Restaurace Měšťanský pivovar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, posezení venku je fajn. Obsluha milá. K jídlu jsme měli guláš a řízek - jídlo bylo dobré, porce přiměřené. Pivečko bylo dobře vychlazené :) Doporučuji.
Restaurace Měšťanský pivovar Restaurace Měšťanský pivovar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemné prostředí i obsluha. I když se kuchaři na poprvé nepodařilo propéct steak medium, druhý pokus mu vyšel a navíc jako omluvu přinesla obsluha lahodný dezert. Jediný problém bych viděla v tom, jak dlouho trvala příprava druhého pokusu, ale vzhledem k obsazenosti restaurace ten den, bych kuchaři prominula. Pokud si chcete pochutnat na dobrém jídle v hezkém prostředí, určitě doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO