Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Merci Restaurant

V Merci restaurantu klademe důraz především na kvalitu a to jak pokrmů tak servisu, proto u nás neuvidíte žádná průmyslová dochucovadla, žádné polotovary ani žádné nosiče pokrmů. Jsme profesionálové, a za tím, co od nás dostanete si stojíme! Naší ambicí není nasytit celé město, naším cílem je poskytovat skvělá jídla za rozumnou cenu připravená s láskou a z těch nejlepších a čerstvých surovin. Zaměřujeme se především na českou kuchyni s prvky francouzské a okrajově světové kuchyně. Naše menu prochází každé tři měsíce inovacemi a denně vám nabídneme také skvělé čerstvé jídlo z aktuální nabídky, za rozumné peníze, ale s bezkonkurenční kvalitou! Pojďte zkusit kvalitu za rozumné peníze. Děkujeme, že jste s námi!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO