Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Přehled hodnocení
78% celkově
78% personál
83% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 7x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik, co má potenciál, ale ještě toho musí dost zlepšit. Pěkné prostředí, zmatená obsluha a trochu nepochopitelně dostupné menu až po 15 h, což člověk zjistí až na místě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Tento podnik je velice zvláštní - plný kontrastů. Na jedné straně nejsou porce nijak obzvláště velké, ale jinak je jídlo dobré a cenově velmi přijatelné. Vedle toho ovšem velmi neprofesionální obsluha - slečna byla sice milá, ale zřejmě bez delší praxe v restauračním provozu. Prostředí velice zvláštní - možná by bylo lepší si hrát na menší extravaganci vybavení a soustředit se na podstatné věci provozu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsme se vydali v sobotu večer a velmi nás překvapilo, že byla téměř prázdná. Jídlo nebylo špatné a vzhledem k cenám v pořádku. Nejslabším článkem je určitě obsluha, která je pomalá, neorganizovaná a trošku mimo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Trendy restaurace. Neotřelý, nápaditý interiér. Působí harmonickým dojmem. Příjemná obsluha. Jsou zřetelné stopy nedávné rekonstrukce. Jídelní lístek není rozsáhlý, ale je přizpůsoben potřebám hostů. Vše je čisté a upravené. Po celé restauraci jsou živé květiny.
Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi, prekvapive velka restaurace, ale je rozkouskovana na mensi dili, takze je utulna a velkym dojmem nepusoby. Dobre jidlo, prijemny personal a prijemne ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme byli ve větší skupině (cca 15 lidí) a bylo vidět, že personál trochu nestíhal, někdy se na pivo čekalo i 20 minut, ačkoli jinak nebyla restaurace nijak přeplněná. Nicméně prostředí pěkné, klimatizace zvládala i tropičtější počasí venku a personál byl milý.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nejlepší asi bylo jídlo (snažím se pochopit, že před námi bylo asi 20 jídel, takže jsme čekali skoro 40 minut...), obsluha sice příjemná, ale jaké víno podávají, neví... Nepříjemný hluk nejen z rušné Anglické a Legerky, navíc zesílen těžko pochopitelnou "hudbou umca umca", hosté se pak pochopitelně překřikují.... Pachu z toalet se nedá zabránit, dveře trvale dokořán (protože "nojo, chybí klika"). Personál to evidentně moc nezajímá....
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Thajska polievka uplne na jednicku. Pochvala pre cloveka co dizajnoval interier - je dobre ze sa to s tym machinariom neprehnalo a prostredie je zariadene velmi vkusne.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO