Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Přehled hodnocení
77% celkově
77% personál
83% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 8x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí, nápoje a obsluha vpořádku. Jediná výtka za dnešek - předem jsme se ptali, do kolika vaří a obsluha nám řekla, že do deseti. Když jsem si ale chtěla ve třičtvrtě na deset objednat, tak mi bylo sděleno, že kuchyně je už bohužel zavřená. Jinak fajn bar/restaurace do které se často vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Mechanický balet se nachází přímo na rohu ulic Legerova a Žitná, takže velmi dobře dostupná, interiér je surový, industriální, ale velice příjemný. Měly jsme rezervovaný stůl v kuřácké části, ale usadili nás do nekuřácké, když jsme naše místa "reklamovaly", dostalo se nám omluvy a stůl nám byl hned změněn. Personál byl velmi milý a i když bylo plno, věnovali se všem hostům velmi pečlivě. Jídlo bylo vynikající.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik, co má potenciál, ale ještě toho musí dost zlepšit. Pěkné prostředí, zmatená obsluha a trochu nepochopitelně dostupné menu až po 15 h, což člověk zjistí až na místě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Tento podnik je velice zvláštní - plný kontrastů. Na jedné straně nejsou porce nijak obzvláště velké, ale jinak je jídlo dobré a cenově velmi přijatelné. Vedle toho ovšem velmi neprofesionální obsluha - slečna byla sice milá, ale zřejmě bez delší praxe v restauračním provozu. Prostředí velice zvláštní - možná by bylo lepší si hrát na menší extravaganci vybavení a soustředit se na podstatné věci provozu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsme se vydali v sobotu večer a velmi nás překvapilo, že byla téměř prázdná. Jídlo nebylo špatné a vzhledem k cenám v pořádku. Nejslabším článkem je určitě obsluha, která je pomalá, neorganizovaná a trošku mimo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Trendy restaurace. Neotřelý, nápaditý interiér. Působí harmonickým dojmem. Příjemná obsluha. Jsou zřetelné stopy nedávné rekonstrukce. Jídelní lístek není rozsáhlý, ale je přizpůsoben potřebám hostů. Vše je čisté a upravené. Po celé restauraci jsou živé květiny.
Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi, prekvapive velka restaurace, ale je rozkouskovana na mensi dili, takze je utulna a velkym dojmem nepusoby. Dobre jidlo, prijemny personal a prijemne ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme byli ve větší skupině (cca 15 lidí) a bylo vidět, že personál trochu nestíhal, někdy se na pivo čekalo i 20 minut, ačkoli jinak nebyla restaurace nijak přeplněná. Nicméně prostředí pěkné, klimatizace zvládala i tropičtější počasí venku a personál byl milý.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO