Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 19x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Přehled hodnocení
74% celkově
73% personál
83% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 8x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interiér restaurace je velice pěkný, obsluha ochotná, trochu pomalá, jídlo spíše průměrné. Nekuřácká část moc oddělena není, takže stejně cítíte nepříjemný kouř od cigaret. Trochu nám vadila hudba, sice dobrá, ale na popovídání s přáteli příliš hlučná.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně, nápoje a obsluha byly i tentokrát v pořádku. Rozhodli jsme se ochutnat něco z nového jídelního lístku, bohužel ale zde bylo trochu zklamání. Dýňovou polévku jsme si dávali již minule, tentokrát ale byla méně krémová a chuťově nevýrazná (prý se změnil kuchař), tortilla s rajčaty byla sice chuťově moc dobrá, vzhledem k velikosti porce řekla bych ale nepřiměřeně drahá, stejně jako porce domácí kachní paštiky...na jídlo sem již zřejmě nepůjdeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí, nápoje a obsluha vpořádku. Jediná výtka za dnešek - předem jsme se ptali, do kolika vaří a obsluha nám řekla, že do deseti. Když jsem si ale chtěla ve třičtvrtě na deset objednat, tak mi bylo sděleno, že kuchyně je už bohužel zavřená. Jinak fajn bar/restaurace do které se často vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Mechanický balet se nachází přímo na rohu ulic Legerova a Žitná, takže velmi dobře dostupná, interiér je surový, industriální, ale velice příjemný. Měly jsme rezervovaný stůl v kuřácké části, ale usadili nás do nekuřácké, když jsme naše místa "reklamovaly", dostalo se nám omluvy a stůl nám byl hned změněn. Personál byl velmi milý a i když bylo plno, věnovali se všem hostům velmi pečlivě. Jídlo bylo vynikající.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik, co má potenciál, ale ještě toho musí dost zlepšit. Pěkné prostředí, zmatená obsluha a trochu nepochopitelně dostupné menu až po 15 h, což člověk zjistí až na místě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Tento podnik je velice zvláštní - plný kontrastů. Na jedné straně nejsou porce nijak obzvláště velké, ale jinak je jídlo dobré a cenově velmi přijatelné. Vedle toho ovšem velmi neprofesionální obsluha - slečna byla sice milá, ale zřejmě bez delší praxe v restauračním provozu. Prostředí velice zvláštní - možná by bylo lepší si hrát na menší extravaganci vybavení a soustředit se na podstatné věci provozu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsme se vydali v sobotu večer a velmi nás překvapilo, že byla téměř prázdná. Jídlo nebylo špatné a vzhledem k cenám v pořádku. Nejslabším článkem je určitě obsluha, která je pomalá, neorganizovaná a trošku mimo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Trendy restaurace. Neotřelý, nápaditý interiér. Působí harmonickým dojmem. Příjemná obsluha. Jsou zřetelné stopy nedávné rekonstrukce. Jídelní lístek není rozsáhlý, ale je přizpůsoben potřebám hostů. Vše je čisté a upravené. Po celé restauraci jsou živé květiny.
Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet Restaurace Mechanický Balet
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO