Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Mechanický Balet je restaurace s barem nacházející se kousek od I. P. Pavlova na rohu ulic Legerovy a Žitné. Zařízena je v jednoduchém, čistém stylu s prvky průmyslu a industriálními doplňky. Ochutnat zde můžete domácí hamburgery, vepřovou panenkou nebo kuřecí supreme a vše doprovodit produkcí kácovského pivovaru, domácími limonádami nebo jedním z desítek druhů rumu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik, co má potenciál, ale ještě toho musí dost zlepšit. Pěkné prostředí, zmatená obsluha a trochu nepochopitelně dostupné menu až po 15 h, což člověk zjistí až na místě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Tento podnik je velice zvláštní - plný kontrastů. Na jedné straně nejsou porce nijak obzvláště velké, ale jinak je jídlo dobré a cenově velmi přijatelné. Vedle toho ovšem velmi neprofesionální obsluha - slečna byla sice milá, ale zřejmě bez delší praxe v restauračním provozu. Prostředí velice zvláštní - možná by bylo lepší si hrát na menší extravaganci vybavení a soustředit se na podstatné věci provozu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO