Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Mechanický Balet je restaurace s barem nacházející se kousek od I. P. Pavlova na rohu ulic Legerovy a Žitné. Zařízena je v jednoduchém, čistém stylu s prvky průmyslu a industriálními doplňky. Ochutnat zde můžete domácí hamburgery, vepřovou panenkou nebo kuřecí supreme a vše doprovodit produkcí kácovského pivovaru, domácími limonádami nebo jedním z desítek druhů rumu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc pěkný podnik, příjemná obsluha, výběr piv a lístek, ze kterého jsme chtěli vše ochutnat. Pivo je vždy Kácov 10 a 12 a k tomu dvě další, která se na čepu střídají - různé malé pivovary, například Cvikov, Frýdlantské, Medvěd a další. Také na nápojovém lístku najdete úžasný výběr alkoholu, především rumu (snad třicet druhů!). A z jídel nás absolutně uchvátil hovězí Bourbon Burger.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace na dobrém místě v centru Prahy. Dělená kuřácká a nekuřácká část. Bohužel kuřácká je u vstupu a na baru, kde se následně platí. Když jsme se ptali na seznam alergenů v jídle (který jsme nakonec nedostali), tak to trvalo 30 minut, než nám byl personál schopný říct, v které jídle je lepek. Celkově byla obsluha velmi pomalá a na vše se strašně dlouho čekalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá atmosféra, milá obsluha a dobré jídlo. Menu není velké, což ale vůbec není na škodu. Dýňová polévka naprosto vynikající, plněná tortilla taky dobrá, kamarádi pochvalovali burger.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO