Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Mechanický Balet je restaurace s barem nacházející se kousek od I. P. Pavlova na rohu ulic Legerovy a Žitné. Zařízena je v jednoduchém, čistém stylu s prvky průmyslu a industriálními doplňky. Ochutnat zde můžete domácí hamburgery, vepřovou panenkou nebo kuřecí supreme a vše doprovodit produkcí kácovského pivovaru, domácími limonádami nebo jedním z desítek druhů rumu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí, nápoje a obsluha vpořádku. Jediná výtka za dnešek - předem jsme se ptali, do kolika vaří a obsluha nám řekla, že do deseti. Když jsem si ale chtěla ve třičtvrtě na deset objednat, tak mi bylo sděleno, že kuchyně je už bohužel zavřená. Jinak fajn bar/restaurace do které se často vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Mechanický balet se nachází přímo na rohu ulic Legerova a Žitná, takže velmi dobře dostupná, interiér je surový, industriální, ale velice příjemný. Měly jsme rezervovaný stůl v kuřácké části, ale usadili nás do nekuřácké, když jsme naše místa "reklamovaly", dostalo se nám omluvy a stůl nám byl hned změněn. Personál byl velmi milý a i když bylo plno, věnovali se všem hostům velmi pečlivě. Jídlo bylo vynikající.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Podnik, co má potenciál, ale ještě toho musí dost zlepšit. Pěkné prostředí, zmatená obsluha a trochu nepochopitelně dostupné menu až po 15 h, což člověk zjistí až na místě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO