Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 19x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mechanický Balet

Mechanický Balet je restaurace s barem nacházející se kousek od I. P. Pavlova na rohu ulic Legerovy a Žitné. Zařízena je v jednoduchém, čistém stylu s prvky průmyslu a industriálními doplňky. Ochutnat zde můžete domácí hamburgery, vepřovou panenkou nebo kuřecí supreme a vše doprovodit produkcí kácovského pivovaru, domácími limonádami nebo jedním z desítek druhů rumu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interiér restaurace je velice pěkný, obsluha ochotná, trochu pomalá, jídlo spíše průměrné. Nekuřácká část moc oddělena není, takže stejně cítíte nepříjemný kouř od cigaret. Trochu nám vadila hudba, sice dobrá, ale na popovídání s přáteli příliš hlučná.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodíme pravidelně, nápoje a obsluha byly i tentokrát v pořádku. Rozhodli jsme se ochutnat něco z nového jídelního lístku, bohužel ale zde bylo trochu zklamání. Dýňovou polévku jsme si dávali již minule, tentokrát ale byla méně krémová a chuťově nevýrazná (prý se změnil kuchař), tortilla s rajčaty byla sice chuťově moc dobrá, vzhledem k velikosti porce řekla bych ale nepřiměřeně drahá, stejně jako porce domácí kachní paštiky...na jídlo sem již zřejmě nepůjdeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí, nápoje a obsluha vpořádku. Jediná výtka za dnešek - předem jsme se ptali, do kolika vaří a obsluha nám řekla, že do deseti. Když jsem si ale chtěla ve třičtvrtě na deset objednat, tak mi bylo sděleno, že kuchyně je už bohužel zavřená. Jinak fajn bar/restaurace do které se často vracíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO