Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 880x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Meat & Greet burgerhouse

Restaurace Meat & Greet představuje nový přístup k populární americké kuchyni. Veškeré produkty a komponenty jednotlivých pokrmů (omáčky, slanina, pastrami atd.) jsou domácí výroby. V čem je podnik unikátní? Určitě v přípravě a pečení vlastního pečiva. Druhým mottem je preference malých dodavatelů a farmářů, kteří do svých produktů vkládají nejen své zkušenosti, ale celá srdce. Maso vozí z malé Krkonošské farmy, brambory zase od farmáře u Prahy, sýry jsou od italských profesionálů. Zákazníci se v příštích týdnech mohou těšit na měsíční speciály v jídelním lístku, které budou korespondovat se sezonními potravinami. Od pondělí do pátku během obědu nabízí zvýhodněná polední menu, nejen z americké, ale i české nebo italské kuchyně. Pravidelně střídají nabídku domácích limonád a snaží se zařazovat i netradiční jako fialkovou nebo bylinkovou limonádu. Na výčepu vedle dobře známé a oblíbené klasiky Pilsner Urquell nabízí pivní speciály z lokálních minipivovarů. 

Název Meat and Greet vznikl inspirací z amerického idiomu Meet and Greet - slangový výraz pro příjemné setkání nebo hezkou službu zákazníkovi. A takové příjemné setkání a hezkou službu chce tato restaurace nabídnou všem zákazníkům.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace byla výborná ve všech směrech. Personál ochotný, jídlo vynikající, prostředí čisté, interiér odpovídá koncepci se zaměřením na burgery. Návštěvu vřele doporučuji. My jsme byli podruhé a ujistili se tak, že se stala rychle naší oblíbenou destinací
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní podnik, doporučuji! :) Výborný burger, příjemná obsluha i super atmosféra! :)
Restaurace Meat & Greet burgerhouse
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Burgry jsou výborně chuťově nakombinované. Navíc možnost dát si místo bulky burgr "na naháče", naservírovaný pěkně na salátku. Podnik je dost oblíbený, takže je dobré nepodcenit rezervaci předem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO