5 fotek

Restaurace Meandry

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Meandry

Přijďte si do restaurace Meandry vychutnat jedinečný soulad osobního přístupu, netradičního designu a tradiční kuchyně v moderním zpracování. V této restauraci vás čekají nejen zajímavé kulinářské zážitky, ale také autorský interiér, který je dílem výtvarnice Lenky Galeoni. 

Menu je plné lahůdek, které si užijete v netradičním zpracování s maximálním využitím potenciálu surovin. Šéfkuchař Pavel Bortník klade důraz na výběr a zpracování surovin. Prožitek  je podpořen vyladěním interiéru a nabídky jídel. Pavel má bohatou praxi, je komisařem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, executive chef a lektor oboru gastronomie.

Lenka Galeoni vytvořila prostor s mnoha zajímavými detaily, které vyzývají ke komunikaci a navozují pohodu. Restaurace sídlí u brány do hostivařského parku. Uvnitř oceníte snovou atmosféru interiéru a venku načerpáte energii z přírodních krás při posezení na zahrádce blízko meandrů Botiče.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace