Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Meandry

Přijďte si do restaurace Meandry vychutnat jedinečný soulad osobního přístupu, netradičního designu a tradiční kuchyně v moderním zpracování. V této restauraci vás čekají nejen zajímavé kulinářské zážitky, ale také autorský interiér, který je dílem výtvarnice Lenky Galeoni. 

Menu je plné lahůdek, které si užijete v netradičním zpracování s maximálním využitím potenciálu surovin. Šéfkuchař Pavel Bortník klade důraz na výběr a zpracování surovin. Prožitek  je podpořen vyladěním interiéru a nabídky jídel. Pavel má bohatou praxi, je komisařem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky, executive chef a lektor oboru gastronomie.

Lenka Galeoni vytvořila prostor s mnoha zajímavými detaily, které vyzývají ke komunikaci a navozují pohodu. Restaurace sídlí u brány do hostivařského parku. Uvnitř oceníte snovou atmosféru interiéru a venku načerpáte energii z přírodních krás při posezení na zahrádce blízko meandrů Botiče.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 1
Bohuzel restaurace dnesnim dnem ukoncila provoz. Jidelni listek byl seskrtan a v ramci ukoncovani provozu jiz nemeli temer zadnou nabidku. Dali jsme si pouze piti a odesli jsme hledat jinou restauraci
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO