Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
4 fotografie
Frymburk 80, Frymburk
· Nyní zavřeno (08:00 - 21:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Maxant restaurant

V této hotelové restauraci se vaří převážně jídla české kuchyně v klasické i odlehčené formě. Můžete si ale pochutnat i na čerstvých rybách a místních specialitách. Zde si na své přijde každý - vegetarián i milovník masových specialit. 

Restaurace Maxant navazuje na letní terasu. Pro malé strávníky tu mají připravené dětské menu, dětské židličky a pro zkrácení dlouhé chvíle také stolečky k malování a malý dětský koutek s kuchyňkou. Je zde možnost snídaňového menu ( v podobě bufetu ) od 8:00-10:00, či na recepci, i když nejste v hotelu ubytovaní.

Součástí je i frymburská cukrárna, vyhlášená svými zmrzlinovými poháry, nejrůznějšími druhy zákusků a domácích dortů, nabízí mnoho druhů kávy, míchané koktejly, čaje a mnoho dalšího.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Přišli jsme s dětmi jen na snídani. Obsluha nám navrhla snídani formou bufetu za hotelovou cenu, myslela jsme, že bychom ji plně nevyužili, ale neodolala jsem velkorysé nabídce získat snídani s větší slevou. Jídlo bylo skvělé- vajíčka akorát, výborné palačinky i mufiny. Mohu jen doporučit. Oceňuji velkou profesionalitu a ochotu personálu.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Luboš
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Příjemné místo v pěkném městě. Obsluha celkem ochotná. S jídlem to bylo horší. Kuřecí kapsa nadívaná špenátem a mozzarelou moc nepotěšila. Špenátu co by se za nehet vešlo stejné to bylo i se sýrem. Zbytek spalíčku kuřete byl vysušený. Za tu cenu jsem čekal více.....

Bambi
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba