Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 120x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mattes

Přehled hodnocení
83% celkově
86% personál
80% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 47x
4 53x
3 11x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jako vždy, dnes bramborákové menu. Obsluha usměvavá, prostě to tu máme rádi.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
+ výborné pivo - dočasná nabídka, speciální Šářiš ála Bierfest Munich + zážitek babího léta v kontextu částečně kryté zahrádky - možná až zbytečně přemotivovaná obsluha - jednalo se o pracovní schůzku
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na zahrádce restaurace bylo moc příjemně!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla to moje první návštěva s kamarádkou, která je pravidelnou zákaznicí a oba jsme byly velice spokojení. Prostředí jednoduché, ale útulné, milý personál a hlavně velmi dobré jídlo. Rozhodně to nebyla moje poslední návštěva.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Mattes jsem navštívila již několikrát a vždy jsem byla s jídlem a službami spokojená. Tentokrát jsem si objednala hovězí guláš s domácím špekovým knedlíkem. Kuchař ho připravil opravdu na jedničku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Pomalá obsluha a jídlo bylo přesolené a uměle dochucené
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Mattes je naše nejoblíbenější restaurace v okolí, chodíme tam rádi každý týden a těšíme se, co bude nového zrovna v nabídce. Téměř vždy tam mají vložený list se specialitami týdne. Bohužel jsme si restauraci neoblíbili sami a tak je většinou problém si vůbec sednout, navíc není moc příjemné, že se kouří i venku, protože nám to smrdí k jídlu od vedlejších stolů. Včerejší žebra byla tužší a panenka celkem vysušená, nicméně obecně jsme s kvalitou jídel nad míru spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Plzeňská hospůdka s přijatelnými cenami a klasicky českým jídelním lístkem, ze kterého si musí vybrat snad každý. Co bych zmínila jako nejpříjemnější, tak je obsluha, u které máte pocit, že vás rádi vidí a která je rychlá a vždy velmi milá a je jedno, jestli se stavíte jen na jedno, nebo platíte šampaňské s kaviárem. :))
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace s poctivým českým jídlem. Příjemné prostředí, čisté, se zastřešenou zahrádkou. Personál profesionální, nikdo vás nenechá zbytečně čekat. Výborná polední "meníčka".

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO