Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mat club

Restaurace se nachází na Karlově náměstí. Restaurace Mat je nedílnou součástí filmového klubu Mat, který působí společně s kinem jako celek. Takže si můžete vychutnat film a potom si dát něco dobrého. Pohyb v restauraci je bezbariérový.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Výborná lokalita a dostupnost restaurace - Karlovo náměstí. Velice milý personál. Víno i pivo dobré, jídlo obyčejnější, ale dobré. Příjemná "klubová" atmosféra.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Club Mat znám už asi deset let. Vždy jsem sem ráda chodila a cítila jsem se tu útulně. Poslední roky jsem podnik nenavštěvovala kvůli tomu, že je kuřácký. Pro tentokrát jsem kuřácké prostředí vydržela. Pivo Bernard bylo dobré, masová palačinka taky. Navíc oceňuji zdvořilou obsluhu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace mě mile překvapila. Nečekala jsem zde žádné zázraky a proto musím velice pochválit milý a usměvavý personál a moc dobré jídlo. Jejich domácí bramboráčky byly jedny z nejlepších, jaké jsem kdy v restauraci dostala. Škoda, že se v restauraci kouří, to je jediné mínus. Jinak jsme tam strávili moc příjemný večer.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO