Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 157x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace MASALA royale Průhonice

Restaurace MASALA royale sídlí v objektu hotelu Tulipán hned u vjezdu do Průhonic. K dispozici jsou dva oddělené nekuřácké prostory, salonek a posezení v útulné zahrádce se vzrostlými stromy. Prostory restaurace svou dispozicí přímo vybízejí k uspořádání různých firemních akcí, soukromých oslav nebo svateb. Nabízí jak vegetariánská tak masitá jídla, podávají polední menu, alkoholické, nealkoholické a tradiční indické nápoje.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštěvujeme Masalu často s vždy jsme byli spokojeni. Restaurace má příjemnou obsluhu, prostředí a výbornou kuchyni. Vždy se rádi vracíme a snad pokaždé ochutnáváme něco nového.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na restauraci jsem slyšel několikrát chválu ve vztahu na kvalitu jídla a tak jsme chtěli sami vyzkoušet. Jídlo bylo všemi členy rodiny hodnoceno velmi dobře, také personálu se nedalo nic vytknout. Mne samotného překvapila mne neautentičnost samotné restaurace. Ale nevím, možná to je jen přísné srovnání s indickými restauracemi, které znám ze zahraničí. Ale celkově lze doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO