Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotografií

Restaurace Masala Mánesova

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Masala Mánesova

Indická restaurace Masala v ulici Mánesova je jedna ze dvou poboček, které najdete na pražských Vinohradech. Na své si přijdou milovníci lahodných a exkluzivních pokrmů ze všech částí Indie.

Kromě stálé nabídky je k dispozici také sezónní menu. Restaurace nabízí zdravou kuchyni bez ztráty bohaté škály chutí, které jsou pro indická jídla charakteristické.

Masala Mánesova je vyzdobena nástěnnými dekoracemi, které navozují pocit útulnosti. Restaurace není vhodná pro větší skupiny, ale spíš pro klidnější společnost.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Velmi milé a příjemné posezení, výborné a hlavně opravdu indické speciality. Příjemná obsluha, i když pokud neumíte po indicku, angličtina se bude hodit, i když menu je v CZ. Rozhodně doporučuji. :)

Kuba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Uživatel RESTU
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tentokrát byla omáčka, kterou si obvykle dávám, trochu jinak okořeněná.. Ne tolik vyvážená, jako obvykle.. Ale i přesto je to stále má nejoblíbenější indická restaurace :)

Šárka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba