Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 249x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Masala Mánesova

Indická restaurace Masala v ulici Mánesova je jedna ze dvou poboček, které najdete na pražských Vinohradech. Na své si přijdou milovníci lahodných a exkluzivních pokrmů ze všech částí Indie.

Kromě stálé nabídky je k dispozici také sezónní menu. Restaurace nabízí zdravou kuchyni bez ztráty bohaté škály chutí, které jsou pro indická jídla charakteristické.

Masala Mánesova je vyzdobena nástěnnými dekoracemi, které navozují pocit útulnosti. Restaurace není vhodná pro větší skupiny, ale spíš pro klidnější společnost.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milé a příjemné posezení, výborné a hlavně opravdu indické speciality. Příjemná obsluha, i když pokud neumíte po indicku, angličtina se bude hodit, i když menu je v CZ. Rozhodně doporučuji. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát byla omáčka, kterou si obvykle dávám, trochu jinak okořeněná.. Ne tolik vyvážená, jako obvykle.. Ale i přesto je to stále má nejoblíbenější indická restaurace :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO