Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 138x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Masala Letná

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
77% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 46x
4 67x
3 15x
2 4x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět má několikátá návštěva, spokojenost, interiér je o dost hezčí (wc by mohlo/mělo následovat), super obsluha, místní vindaloo je pro mě nejlepší volbou. Stejně tak masala papadam.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci Masala Letná jsme byli naprosto spokojeni, mají zde nově zrekonstruovaný interiér, obsluha velice příjemná a jídlo vynikající. Ochutnali jsme kuřecí tikka masala a máslové kuře a oboje opravdu výborné :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět skvělá zkušenost, děkuji personálu za rychlou, vtipnou a bezchybnou obsluhu, skvělé jídlo, a pod. V Praze mně žádné jiné vindaloo nechutná jako zde, brzy na viděnou .-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Má několikátá návštěva, již nenugovala zahrádka, o to více nadchl nový interiér zadní části. Dnes bylo jídlo trochu slanější, ale někomu by to třeba nevadilo...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Masale na Letné jsme byli s manželkou poprvé a byli jsme spokojeni. Velice klidné místo (sobota podvečer), a jídlo výborné. Obsluha milá a ochotná. Patrně to nebyla naše poslední návštěva této restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice prijemna a klidna restaurace s naprosto spickovou obsluhou. Vynikajici jidlo a rozhodne doporucuji zkusit neco pikantnejsiho. Zahreje a supr chutna. WC by potrebovali rekonstrukci, ale jinak prijemna restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naše několikátá návštěva a opět vynikající. Tentokrát s novým interiérem v zadní části, který se povedl. Ješte by to chtělo wc .-) Opět velmi přijemný personál, těšíme se příště!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
jídlo vynikající, obsluha sice milá, ale o účet jsme nakonec museli vyrazit říct na bar a restaurace otevřela se zpožděním, což s ohledem na to, že jsme měli na otevírací dobu rezervovaný stůl považuji za mírně řečeno neprofesionální
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí celkem vkusně vyzdobené, čisté, světlé, ale stolky jsou blízko sebe a když procházíte okolo kuchyně, dostanete ránu do nosu. Prostírání by to chtělo látkové, ne papírové. Obsluha milá, ale velmi pomalá a hlučně se spolu bavila. Jídlo ovšem bylo rychle, a bylo moc dobré. Stravenky berou jen v době oběda. Ceny pražské.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO