Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 145x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Masala Letná

Ve všech restauracích Masala vaří jen profesionální indičtí kuchaři dokonale znalí receptur ze všech koutů Indie. Ve zdejším manu najdete pokrmy ostré i jemné. Originální a příjemné prostředí restaurace spolu s mistrovskou dovedností kuchařů vytvoří tu správnou atmosféru pro romantickou večeři, firemní večírek nebo svatební hostinu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo vynikající. Obsluha moc milá. Prostředí po přestavbě lepší, ale zejména toalety by opravdu potřebovaly vylepšit. A vzduchotechnika by byla třeba, aby nebylo v restauraci tolik cítit z kuchyně...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Reštauráciu Masala vreslo odporúčam..veľmi milý personál, ktorý Vám rád vo všetkom vyhovie, veľmi pekné prostredie a hlavne skvelé jedlo!! Prajem reštaurácii viac zákazníkov!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jednalo se o naší první návštěvu a byli jsme nadšeni. Vynikající indické jídlo i se stručnými popisky v jídelním lístku, takže každý, kdo není zběhlý v indické kuchyni, si může udělat úsudek. Na závěr jsme vyzkoušeli i některé speciální nápoje a deserty, ale to už z naší strany byla sázka do loterie, která ne vždy vyšla. Ovšem s tím jsme do toho šli. Každopádně doporučujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO