Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace MaSa by Hervé Rodriguez

Přehled hodnocení
93% celkově
90% personál
81% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Another fabulous lunch at MaSa. I really must get round to trying the six or ten course tasting menu one of these days. The 3 course business lunch menu is great value.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
An excellent fine-dining lunch option which is well worth the money. The interior's a bit quirky but in summer I'd sit out on the terrace if the weather allows anyway.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Obedove menu - ceviche z prazmy a veprove na houbach - bylo fajn, i obsluha. Nicmene MaSa na me pusobi dost chladne diky svemu designu a chybi ji "atmosfera".
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tak vynikající pocit ze skvělé obsluhy, příjemné, nevtíravé a vždy perfektní jsme již dlouho nezažili. Jen to podtrhlo vynikající jídlo, chutě a kombinace. Slečna Monika co se o nás starala zaslouží velkou pochvalu. Barman a jeho osobnost byla také nezapomenutelná. Určitě se vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Luxusní restaurace které chybí atmosféra. Jídlo mají kvalitní a velmi dobré ale na wow to není. Bohužel to kazí personál který je sice velmi úslužný ale chybí mu zkušenosti. I když jsme byli v restauraci hned po otevření sami, obsluze to celkem trvalo, zapomněli na požadavek a prostě jsme se tam necítili dobře. Pokud chtějí být luxusní restaurace tak by mohli mít čerstvou kávu a ne Nespresso z kapslí. V Praze jsou v této kategorii výrazně lepší restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace MaSa by Hervé Rodriguez Restaurace MaSa by Hervé Rodriguez
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velice příjemný personál se po celou dobu staral, aby nám nic nechybělo. A jídlo bylo vynikající, velmi nás potěšil pozdrav od šéfkuchaře v podobě amuse bouche. Snad bychom jen rozšířili večerní nabídku. Děkujeme!
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO