Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 74x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Marthy's Kitchen

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
marthy's kitchen seems to be one of these 'fancy' bistro catering for upscale/trendy czechs and expats. coffee and sweets were good (but expensive) and the place seems a bit cramped.
Celkově  
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 5
I have been to marthy's kitchen several times. The food is very good, even if the prices are skyrocketing, but the service is just bad. The ambiance is nice but often overcrowded and very uncomfortable. Concerning the service, Once we waited 30 mins for a coffee and after that 1 hour to get a simple omelette and then the waitress repeatedly forgot to bring us bread and salt & pepper, despite our reminders. Eventually we didn't want to tip so we gave the exact amount owed. Surprised, the waitress said 'the tip is not included'; we replied that we knew but we didn't want to tip and she started saying that we had to. The moment was so embarrassing that I personally won't go back again. A pity because the food was good.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný jídlo, super malý a pěkný prostředí. Stojí za to navštívit
Bistro Marthy's Kitchen
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé snídaně a nabídka. Vyzkoušeli jsme anglickou a francouzskou. O víkendu navíc po celý den. Jediná nevýhoda je malý prostor, takže doporučuji udělat rezervaci.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
V Marthy's Kitchen jsem byl naposledy před rokem, kdy jsme měli vynikající brunch v příjemné atmosféře. Od té doby se hodně změnilo: ceny šly výrazně nahoru, personál byl dosti odměřený. Jídlo jsem dostal studené a nemělo výraznější chuť, chladněji bylo i v samotné restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bistro Marthy's Kitchen
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Perfektní zážitek a moc milé a zajímavé prostředí. Výborné domácí limonády i jídlo. Cenově trochu dražší, ale stojí to za to. Obsluha vstřícná. Jediná nevýhoda je malý prostor, rezervace je proto rozhodně nutná a vyplatí se i plánovat s větším předstihem návštěvu toalety :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
the food was excellent as usual, seasonal menu with roasted turkey served with chestnut stuffing was simply delicious. The burger is very nice as well, only gripe with it is that there is no way how you can bite it :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO