Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 76x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro Marthy's Kitchen

Denně se najíte elegantně a s úsměvem. Martinův podnik, to jsou kvalitní suroviny, čerstvý vzduch a milý přístup. To, co vás zaručeně přivábí do Marthyś KITCHEN je bezesporu přítomnost majitele, jeho osobní péče o své hosty a dohled nad čerstvou přípravou jídel.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na oběd jsme zakotvily v Marthy's Kitchen a určitě ne naposledy. ❤️ Ceny lidové, ale jídlo exkluzivní a interiér velmi příjemný. Můj steak z tuňáka na pečených brambůrkách se špenátem a holandskou omáčkou...jeden z nejlepších u nás v Česku. A ostatní si velmi pochvalovaly hovězí burger s domácími hranolkami. Opravdu jsem byla velmi spokojená a když jsem okukovala ty jejich snídaně...tak volba je příště v Praze jasná. PS: Doporučuji neobvyklou limonádu z maracuji!
Bistro Marthy's Kitchen
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO