Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
4 fotografie
Frymburk 11, Frymburk
· Právě otevřeno (11:00 - 21:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Markus

Restaurace vás zve k příjemnému posezení v restauraci a pizzerii, která se nachází na náměstí městyse Frymburk v přízemí rodinného pensionu Markus.

K posezení nabízí 50 míst uvnitř a 32 míst na celoroční terase ( zimní zahradě ) s kamennou pecí na pizzu. V letním období je k dispozici dalších 20 míst na terase na náměstí.

Na jídelním lístku najdete steaky, ryby, bezmasé pochoutky, pizzu, saláty a spoustu dalších chutných pokrmů. Skupinám mohou připravit menu dle vlastního výběru. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  1

Jídlo bylo staré, nevzhledné a nechutné!!!!!!!!!!!!!! Divočák se šípkovou omáčkou s třemi kousky masa za 250,- Kč neodpovídalo vůbec cena/ kvalita. Omáčka byla nejspíš po dvou týdnech vyndaná z mrazáku. Navíc pokrmy studené. Tagliatele byly nechutné a navíc započítány celou porci, i když jsem jednou ochutnala, bylo mi zle. Nejlepší byly maximálně hranolky. Cenově velmi drahé a obsluha katastrofální. Na stížnost u číšníka, nebylo reagováno, ještě nám odvětil, že jsme jediní kteří mají tento problém. Vůbec žádná ochota!!!! Opravdu nedoporučuji, česká gastronomie jde opravdu do ........

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

velké zklamání z této restaurace. ceny jsou neuvěřitelně natáhnuté a silně konkurují Staromáku. bohužel kvalita jídla naprosto neodpovídá cenám a jídlo samotné mnohdy neodpovídá ani popisu v jídelním lístku. při objednání salátu s rukolou za 155,- Kč jsem obdržela nevelikou hromadu nakostičkované zeleniny, kde chyběla rukola i cokoli dalšího. náklady na výrobu odhaduji na 15 Kč. při dotazu na rukolu mi kuchař doplnil 5 rukolových lístků na tu hromádku... bez chuti, bez nápadu, bez svědomí... inzerovaná pasta s bazalkovým pestem a sušenými rajčaty byla zase navíc doplněna o smetanu, což pro člověka, který nemá rád "bílé" omáčky bylo docela překvapení. standardní menší pizza s prossciuttem za 200,- Kč, cena za 0,4 Budvaru 49,- Kč, cena za coca-colu 48,- Kč bohužel zklamání a ani 10% sleva pro ubytované nedostane ceny na přijatelnou úroveň... škoda, příště určitě budeme jíst jinde.

Ulička
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno