6 fotek

Restaurace Marina Vltava

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

  • Ranč
    Úžice u Kralup n.Vltavou, Hlavní 277, 27745
  • Statek 1738
    Všestudy, Dušníky nad Vltavou 10, 27744
Zobrazit další

Informace Restaurace Marina Vltava

V restauraci Marina Vltava můžete ochutnat tradiční české pokrmy v moderním pojetí, nebo se jen zahřát po procházce teplým nápojem či osvěžit vychlazenou Plzní. Součástí restaurace je venkovní terasa. V areálu je také k dispozici altán s grilem, kde na objednávku či za příznivého počasí jsou nabízeny grilované steaky, klobásky, špízy atd. Dále je k dispozici sál pro oslavy, rauty, školení, svatby až pro cca 100 osob. V průběhu roku zde pořádají Staročeské hody, zabijačky, grilování specialit, víkend zvěřinových a rybích specialit.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Restaurace nás velmi mile překvapila, rychle proběhlo i potvrzení rezervace, kterou doporučujeme, podnik v době obědů měl plno. Jídlo velice chutné, ochota vyměnit přílohu, přiměřená doba čekání. Všichni jsme si velice pochutnali, jen nám tam trochu byla zima, měli jsme stolek poblíž dveří a přeci jen někteří hosté nechávali dlouho při příchodu/odchodu otevřeno, takže kdyby bylo o trochu více zatopeno, tak by to bylo lepší. Sociální zázemí čisté. Celkově ale velice příjemný zážitek a proto se velmi rádi opět někdy vrátíme a podnik k návštěvě všem doporučujeme.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace