Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.

Hodnocení Marina Ristorante

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Dala jsem si steak ze svíčkové a aklientka filet z pražmy. Jídlo bylo výborné. Měli jsme stěstí na počasí. Konec června,byly jsme na palubě s výhledem na hrad a kampu, svítilo slunce, ale nebylo vedro. Co víc si přát. Jediné, co bych vytkla je to, že klientce k rybě donesli 1 dcl vína. V lístku by měly být 2 deci a nosit by měli také 2 dcl, protože to je běžné a je jasné že 1dcl je výmysl alá nezdražíme tolik šlehačku, ale dáme do ní místo 250 ml jen 200 ml. Bylo vidět, že se tomu podivuje, kroutila hlavou a smála se, just one shot!

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba