Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mansson's Bakery

Dánskou kavárnu najdete na Staré Praze, kde se rozhodli manželé Klára z Čech a Lars z Dánska otevřít rodinnou pekárnu. Mansson’s Prague Bakery jsou známí svým dánským pečivem, především pak žitným chlebem Rye Bread. Pečivo manželé prodávají už 15 let, od roku 2004 pak otevřeli právě kavárnu v centru, která se rozšířila i o snídaňovou nabídku a obědy. Kromě dánských receptů je samozřejmostí v podniku i používání hlavně dánských surovin.
Nově zavedená roznáška Mansson bakery nabízí jak pro firmy tak i pro soukromé osoby dodání nejen sendvičů, salátů a cukrářských výrobků, ale i velký výběr ručně vyráběných chlebů a pečiva.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Od podniku v centru Prahy bych čekal výrazně více. Prostředí působí neuceleně. Jídlo průměrné bez nápadu na inovaci. Pokud mate rádi rádi klasiku, tak doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO