Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

13 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Manifesto Market Smíchov

Manifesto Smíchov je místo k setkávání gastronomie a kultury.

V Manifestu se setkáte s různými druhy kuchyní - ať už Vás láká tradiční mexické jídlo, které naleznete v Alebrijes Cocina Mexicana anebo skvělé hranolky s domácími dipy z Faency Fries či hawaiské Poké z Poké Haus, zkrátka si přijdete na své. V chladných měsících jistě nepohrdnete polévkami od Miska by Zátiší. Z asijské kuchyně si můžete pochutnat na Yazu by Sasazu. Anebo máte chuť na něco speciálního jako jsou tenké plátky chuck-roll steaku připravované na horkém grilu, okořeněné solí, podávané s grilovanou červenou cibulkou a roztaveným irským čedarem od The Craft: Burger & Steak? Zajímavé koktejly Vám připraví Le Valmont: Jungle Bar anebo si v Pivním baru vybírejte z tankových piv.

Během zimních rozmarů počasí si můžete v Manifestu sednout místo ke klasickému stolu, do průsvitného iglú, jež se stal vyhledávanou vychytávkou již v předchozích sezonách. Jejich iglú mají útulnější atmosféru, kterou si můžete plnými doušky užít s přáteli, rodinou nebo se o iglú podělit s dalšími hosty a najít si nové známé.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba