Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

15 fotografií
Na Florenci, Praha 8, Praha
· Právě otevřeno (11:00 - 22:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Manifesto Market Florenc

Manifesto Florenc je místo k setkávání gastronomie a kultury.

Je libo italsko-francouzská kuchyně od L' Atelier anebo asijsko-italská z Flying Pot? V Manifestu je můžete porovnat na jednom místě. Nebo dáváte přednost něčemu ostřejšímu? Zkuste japonské jídlo z kořeněného kuřecího masa na jehle připravované přímo z grilu od Chu Yakitori. Anebo se vrhněte na tradiční mexické tacos v Kukulkan Taqueria. Možná vás zláká vůně s láskou připravovaných burgerů z The Craft: Burger Spot a Dirty Dog Barbeque. Přílohou k burgerům jsou přece hranolky, to ví každý - co třeba Faency Fries? Vegetariáni si pochutnají na středomořských specialitách z Hummus Nofech a Kapary. V Manifestu narazíte na mnohem víc! Zajímavé drinky Vám namíchají u Le Valmont Bubbles Bar nebo Lionello’s Cocktails. Nebo zůstaňte u klasiky - piva z Vinohradského pivovaru.

Během zimních rozmarů počasí si můžete v Manifestu sednout místo ke klasickému stolu, do průsvitného iglú, jež se stal vyhledávanou vychytávkou již v předchozích sezonách. Jejich iglú mají útulnější atmosféru, kterou si můžete plnými doušky užít s přáteli, rodinou nebo se o iglú podělit s dalšími hosty a najít si nové známé.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno