Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 216x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mamy food Benediktská

Mamy food Benediktská je restaurace, která vám chce poskytnout nejlepší jídlo z kvalitních surovin. To je důvod, proč se rozhodli pojmenovat restauraci "Mamy". Stejně jako maminka, tak i zaměstnanci se starají o všechny své zákazníky rovným dílem, s láskou a péčí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili pro změnu večer. Obyvkle využíváme polední zvýhodněné menu. Jídlo bylo výborné jako vždy. Jediné negativum, kteér jsme sei odnesli byl zápach na šatech. U vedlejších stolů měli grilovací pánev a bohužel zápach z jsme si odnesli na veškerém oblečení.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace se nachází v centru města. Obsluha milá, ale občas pomalá a zmatená (měli by si nějak rozdělit stoly-3x se nás během 5 min.ptali, zda již máme vybráno). Sushi dobré za fajn cenu.
Restaurace Mamy food Benediktská
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
V Mamy dnes zcela jiste narazite na uplne plnou restauraci a proto hlavne pres obed si udelejte rezervaci. poledni menu je tu nadprumerne a kvalitu si stale drzi. diky!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO