Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 52x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamitas Bar

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí baru je velmi příjemné, byli jsme téměř ve 20 lidech a měli jsme oddělený, nekuřácký prostor, obsluha chodila pravidelně, dodrželi happy hours. Bohužel byl v pozdějších hodinách cítit cigaretový kouř zespodu baru.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do baru jsme přišli na happy hour. Výběr drinků je opravdu velký. Kromě klasických mají i své originální. Ať jsme vybrali kterýkoliv, nebyly jsme zklamáni. Nevýhodou je, že obsluha v tomto čase moc nestíhá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Po týdnu opět v Mamintas. Happy hours perfektní. Koktejly výborné, hlavně Vanilla sky jsem si oblíbila. Tentokrát jsem měla i salát s kuřetem..musím uznat, kuřetem se zde nešetřilo, ovšem zeleniny bych v salátu ocenila více :) Komentář ohledně " nekuřáckých " prostor jsme již přidávala, ovšem tentokrát zde nebylo tolik lidí, tak se to dalo zvládnout.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Další návštěva v Mamitas. Koktejly byly výborně, i když tedy zombie nás dorazil :) Jediné co mi vždy vadí je neodělená část pro nekuáky. Jsou zde pouze dva kauče , které nejsou nijak stavebně oddělené takže výjde uplně na stejno zda sedíte v kuřácké či nekuřácké části.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Podle mě nejlepší koktejly v Liberci. Moc nám chutnalo. Velký vyběr. Prostředi trochu použité, ale čisté. Obsluha milá, nerušila nás zbytečně v zábavě. Negativum- nelze platit kartou.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi fajn obsluha která zpříjemní atmosféru je základ. Koktejly, alespoň v oblasti Liberce, jsou bezkonkurenční. Návštěva nebyla první ani poslední. Vřele doporučuji Happy Hour
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Po dlouhé době jsem opět zašla na drink a jako vždy paráda. Daiquiri bylo naprosto luxusní a jelikož jsme využili Happy Hour musím pochválit slečnu servírku, která měla opravdu hodně práce a zvládla to bezvadně. :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO