Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 52x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamitas Bar

Netradiční interiér, pohodová atmosféra, příjemná obsluha, stylová hudba a nejen to na Vás čeká v jedinečném koktejlovém baru svého druhu v Liberci a blízkém okolí. Největší výběr alkoholických i nealkoholických Mojitos a koktejlů. Denně čerstvé saláty, bagety a mexické tortily.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí baru je velmi příjemné, byli jsme téměř ve 20 lidech a měli jsme oddělený, nekuřácký prostor, obsluha chodila pravidelně, dodrželi happy hours. Bohužel byl v pozdějších hodinách cítit cigaretový kouř zespodu baru.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Do baru jsme přišli na happy hour. Výběr drinků je opravdu velký. Kromě klasických mají i své originální. Ať jsme vybrali kterýkoliv, nebyly jsme zklamáni. Nevýhodou je, že obsluha v tomto čase moc nestíhá.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO