Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamaison Hotel Imperial - Restaurace La Brasserie

Moderní restaurant – kavárna je určená pro běžný denní provoz od snídaní po večeře. V této restauraci kladou důraz na profesionální servis a příjemnou přátelskou atmosféru, což tvoří ideální kombinaci pro konání nesčetných pracovních schůzek, pracovních snídaní, obědů a večeří. Posezení u voňavé kávy s vynikajícími dezerty a zákusky z cukrárny je vždy příjemnou chvilkou jinak uspěchaného dne. Nabízí zde jednodušší pokrmy mezinárodní kuchyně, snack menu, velký výběr salátů, předkrmů, grilovaných specialit, krajových a národních jídel. V jarních a letních měsících navazuje na tento provoz příjemná letní krytá zahrada s bohatým výběrem čepovaných piv, koktejlů, míchaných nápojů, zmrzlin a speciálním jídelním lístkem s grilovanými čerstvými rybami a masy. Pořádají zde také Nedělní rodinný brunch, který se mezi Ostravany stal již tradicí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, chutné jídlo (hodila by se větší variabilita příloh ke grilovaným jídlům), velmi milá a pozorná obsluha, přijatelné ceny. Určitě přijdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V hotelu Imperial jsem v ramci ubytovani vyuzil jen snidani, ale stala za to. Dostatek vseho na co mate chut. Prijemne prostredi a mila obsluha. Rad se zase vratim.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO