Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Vodičkova

Nekuřácká kavárna se nachází v budově divadla Minor. V kavárně podávají čerstvou Fairtrade kávu z produkce Mamacoffee, také Fairtrade čaje, či horkou čokoládu. Hosté mohou ochutnat osvěžující ledové nápoje vlastní výroby ( např. zázvorovou limonádu, citronádu, ledový mátový čaj ), lázeňské mošty, energetické nápoje. Kavárna nabízí jídla z vlastní kuchyně i pekárny - různé druhy dortíků, jablečný závin, bábovky, brownie, zeleninové quiche, pirohy, sendviče, nebo domácí nakládaný hermelín, v podzimních a zimních měsících hosty zahřeje polévka s domácím pečivem. V horním patře je možnost připojení k internetu přes WiFi. Kavárna je při představeních přístupná i přímo z divadla Minor.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stará dobrá klasika v centru Prahy. Člověk si může dát kvalitní jídlo, moučník, kafe, čaj nebo víno a posedět s blízkými v docela příjemném prostředí, kde se dá povídat, aniž byste byli rušeni TV nebo přeplácanými místy bez možnosti soukromí.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi chutná káva, dezerty průměrné, ale jídla z meníčka jsou moc dobrá. V kavárně je vždy nával a dlouho se čeká na stůl, takže bez rezervace si těžko sednete. Chválím za dog friendly přístup :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO