Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Vodičkova

Nekuřácká kavárna se nachází v budově divadla Minor. V kavárně podávají čerstvou Fairtrade kávu z produkce Mamacoffee, také Fairtrade čaje, či horkou čokoládu. Hosté mohou ochutnat osvěžující ledové nápoje vlastní výroby ( např. zázvorovou limonádu, citronádu, ledový mátový čaj ), lázeňské mošty, energetické nápoje. Kavárna nabízí jídla z vlastní kuchyně i pekárny - různé druhy dortíků, jablečný závin, bábovky, brownie, zeleninové quiche, pirohy, sendviče, nebo domácí nakládaný hermelín, v podzimních a zimních měsících hosty zahřeje polévka s domácím pečivem. V horním patře je možnost připojení k internetu přes WiFi. Kavárna je při představeních přístupná i přímo z divadla Minor.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Skvělé prostředí a milá obsluha. Je však potřeba rezervace, protože kavárna je většinu času úplně plná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na lehčí oběd ve stylu domácího hummusu a pita chlebu - skvělé. Byla jsem rychle obsloužena a pita chléb byl ještě teplý:) Navíc oceňuji zdarma vodu. Celkově určitě doporučuji!
Mamacoffee kavárna Vodičkova
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Velmi pěkné Café s příjemnou obsluhou, zásuvkami, netem...jen je tu opravdu rušno a je potřeba si dopředu udělat rezervaci (a pokud jdete do mamacoffee na jídlo, určitě je potřeba poznámka, že nahoru...jinak Vám jak mě daji rezervačku dolů do kavárny, kde se "jist nesmí"). Ovesná kaše byla v originálním podání z kvalitních surovin a za vyšší cenu i na dlouho nasytila, tedy za mě super! :)
Mamacoffee kavárna Vodičkova
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO