Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 30x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Sokolovská

Přehled hodnocení
86% celkově
80% personál
84% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 18x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající káva, a to včetně batch brew. Voda z vodovodu je pro zákazníky zdarma - skleničky a džbány jsou na baru (kde jsem si jich já po většinu návštěvy nevšiml - tak ať se vám nestane to samé). Obsluha příjemná a především rychlá, i když bylo relativně plno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
MaMacoffe na Sokolské je útulná kavárna. Obsluha usměvavá a ráda poradí s výběrem. Káva je výtečná a můžete si ji zde i zakoupit. Doporučuji jejich filtrovanou kávu. Prostředí může být trochu hlučnější, zvlášť, když je tu plno.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přiznám se, že nejsem obecně velkým fanouškem sítě Mammacoffee, ale tato provozovna nebyla špatná. Obsluha byla milá a káva byla samozřejmě vynikající, jako vždy.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Mama coffee začala vařit a udělala dobře, s žádným z jídel nesáhnete vedle. Obsluha by mohla být maličko rychlejší a všímavější, ale vše dohánějí na tom, jak jsou milí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Parádní kavárna se skvělou nabídkou dortíků a dezertů. Káva je super - kvalitní a lahodná. Trošičku to ale trvá, nicméně pokud člověk nemá na spěch, je to ideální místo kam na kávu s přáteli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna témeř v centru Prahy, kde si můžete sednout odpoledne po práci nebo po škole na vynikající kávu. Pokud máte rádi sladké, určité vás neurazí nabídka dortíků a zákusků.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá kavárna Mamacoffee. Ochotný a příjemný personál. Při zaplnění kavárny je velmi hlučno, nejspíš kvůli malému prostoru a akustice. Pro milovníky latte artu, domácích limonád a sladkých pochutin. Snad jen to WC by mohlo působit útulněji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podle mého názoru nejlepší káva v Praze. Krásný porcelán, možnost koupení produktů, skvělé dorty a nabídka lehkých jídel. Milá a přátelská atmosféra malé kavárny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do kavárny jsme vyrazily s kamarádkami. Prostředí bylo příjemné, jen bylo úplně plno (zrovna byla nějaká předváděcí akce kosmetiky, nijak to ale nerušilo), personál byl příjemný, avšak třeba cappuccino do většího hrníčku byl problém. Dorty byly skvělé.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO