Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Sokolovská

Přehled hodnocení
84% celkově
78% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 17x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přiznám se, že nejsem obecně velkým fanouškem sítě Mammacoffee, ale tato provozovna nebyla špatná. Obsluha byla milá a káva byla samozřejmě vynikající, jako vždy.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Mama coffee začala vařit a udělala dobře, s žádným z jídel nesáhnete vedle. Obsluha by mohla být maličko rychlejší a všímavější, ale vše dohánějí na tom, jak jsou milí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Parádní kavárna se skvělou nabídkou dortíků a dezertů. Káva je super - kvalitní a lahodná. Trošičku to ale trvá, nicméně pokud člověk nemá na spěch, je to ideální místo kam na kávu s přáteli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna témeř v centru Prahy, kde si můžete sednout odpoledne po práci nebo po škole na vynikající kávu. Pokud máte rádi sladké, určité vás neurazí nabídka dortíků a zákusků.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá kavárna Mamacoffee. Ochotný a příjemný personál. Při zaplnění kavárny je velmi hlučno, nejspíš kvůli malému prostoru a akustice. Pro milovníky latte artu, domácích limonád a sladkých pochutin. Snad jen to WC by mohlo působit útulněji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podle mého názoru nejlepší káva v Praze. Krásný porcelán, možnost koupení produktů, skvělé dorty a nabídka lehkých jídel. Milá a přátelská atmosféra malé kavárny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do kavárny jsme vyrazily s kamarádkami. Prostředí bylo příjemné, jen bylo úplně plno (zrovna byla nějaká předváděcí akce kosmetiky, nijak to ale nerušilo), personál byl příjemný, avšak třeba cappuccino do většího hrníčku byl problém. Dorty byly skvělé.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavarna me moc nepotesila. Bylo plno studentu a nemeli nic dobrého ke kave. Nebylo z ceho vybirat. Cekala jsem i dele ve fronte. Snad priste bude navsteva lepsi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá malá kavárna na hlavní ulici v centru kavárenského života - Karlíně. Výborná káva a příjemný personál. V nabídce je i něco malého k zakousnutí. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Spise studentská kavarna. Prostor je prijemny. Zakusky me moc nepotěšily a vůbec nelakaly. Capuccino dobre jen trochu vodove. obsluha mila a prijemna taktez..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO