Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 41x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Sokolovská

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jsem velkou fanynkou celého konceptu Mammacoffee a na tuto konkrétní pobočku v Karline si tak nějak pořád nemůžu u čelit názor. Neurazi, nenadchne, ale na rychle kafe před prací ideální misto.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ciste prostredi, v dobre dostupnosti MHD (zast. Krizikova). Ochotny personal, v nabidce napr. denni polevka, kolace. Moznost platit kartou. Idealni misto pro reseni obchodnich zalezitosti.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající káva, a to včetně batch brew. Voda z vodovodu je pro zákazníky zdarma - skleničky a džbány jsou na baru (kde jsem si jich já po většinu návštěvy nevšiml - tak ať se vám nestane to samé). Obsluha příjemná a především rychlá, i když bylo relativně plno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
MaMacoffe na Sokolské je útulná kavárna. Obsluha usměvavá a ráda poradí s výběrem. Káva je výtečná a můžete si ji zde i zakoupit. Doporučuji jejich filtrovanou kávu. Prostředí může být trochu hlučnější, zvlášť, když je tu plno.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přiznám se, že nejsem obecně velkým fanouškem sítě Mammacoffee, ale tato provozovna nebyla špatná. Obsluha byla milá a káva byla samozřejmě vynikající, jako vždy.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Mama coffee začala vařit a udělala dobře, s žádným z jídel nesáhnete vedle. Obsluha by mohla být maličko rychlejší a všímavější, ale vše dohánějí na tom, jak jsou milí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Parádní kavárna se skvělou nabídkou dortíků a dezertů. Káva je super - kvalitní a lahodná. Trošičku to ale trvá, nicméně pokud člověk nemá na spěch, je to ideální místo kam na kávu s přáteli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna témeř v centru Prahy, kde si můžete sednout odpoledne po práci nebo po škole na vynikající kávu. Pokud máte rádi sladké, určité vás neurazí nabídka dortíků a zákusků.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá kavárna Mamacoffee. Ochotný a příjemný personál. Při zaplnění kavárny je velmi hlučno, nejspíš kvůli malému prostoru a akustice. Pro milovníky latte artu, domácích limonád a sladkých pochutin. Snad jen to WC by mohlo působit útulněji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO