Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 24x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Sokolovská

Kavárna a obchod s váženou kávou si našla místo v centru pražského Karlína u stanice metra Křižíkova. Kromě čerstvě pražené kávy, sypaných čajů a dalších nápojů si tu můžete vybrat z nabídky sladkého i slaného občerstvení z pekárny mamacoffee. Samozřejmostí je připojení k Wifi. Na stěnách kavárny se pravidelně střídají menší výstavy, a to nejčastěji fotografií.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi milá kavárna Mamacoffee. Ochotný a příjemný personál. Při zaplnění kavárny je velmi hlučno, nejspíš kvůli malému prostoru a akustice. Pro milovníky latte artu, domácích limonád a sladkých pochutin. Snad jen to WC by mohlo působit útulněji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podle mého názoru nejlepší káva v Praze. Krásný porcelán, možnost koupení produktů, skvělé dorty a nabídka lehkých jídel. Milá a přátelská atmosféra malé kavárny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do kavárny jsme vyrazily s kamarádkami. Prostředí bylo příjemné, jen bylo úplně plno (zrovna byla nějaká předváděcí akce kosmetiky, nijak to ale nerušilo), personál byl příjemný, avšak třeba cappuccino do většího hrníčku byl problém. Dorty byly skvělé.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO