Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Mamacoffee kavárna Sokolovská

Kavárna a obchod s váženou kávou si našla místo v centru pražského Karlína u stanice metra Křižíkova. Kromě čerstvě pražené kávy, sypaných čajů a dalších nápojů si tu můžete vybrat z nabídky sladkého i slaného občerstvení z pekárny mamacoffee. Samozřejmostí je připojení k Wifi. Na stěnách kavárny se pravidelně střídají menší výstavy, a to nejčastěji fotografií.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přiznám se, že nejsem obecně velkým fanouškem sítě Mammacoffee, ale tato provozovna nebyla špatná. Obsluha byla milá a káva byla samozřejmě vynikající, jako vždy.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Mama coffee začala vařit a udělala dobře, s žádným z jídel nesáhnete vedle. Obsluha by mohla být maličko rychlejší a všímavější, ale vše dohánějí na tom, jak jsou milí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Parádní kavárna se skvělou nabídkou dortíků a dezertů. Káva je super - kvalitní a lahodná. Trošičku to ale trvá, nicméně pokud člověk nemá na spěch, je to ideální místo kam na kávu s přáteli.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO