Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 60 %     hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mamacita Catalina

Restaurant Mamacita Catalina je pojatý v Latino stylu, který akcentuje španělské kořeny Latinské Ameriky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace blízko centra. Vyzdvihnout lze zejména poměrně cenově slušná obědová menu, zde se v porovnání s ostatními karlínskými restauracemi naobědváte levně, porce jsou navíc velké a jidlo skvělé.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo velice chutné. Rezervace teda moc nazafungovala, protože nás měli napsané až na 18 hodin, přestože rezervace byla na 12 hodin. Ale v sobotu v poledne jsme si v pohodě sedli. Personál sympatický, ochotný, jídlo výborné, cenově v pořádku.
Celkově     
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Interiér restaurace není nic moc, jídlo nebylo dobré - vysušená panenka, připálené brambory, k nachos jsme dostali 'guacamole', ve kterém byla zamíchaná kupa ledového salátu - zřejmě, aby nabylo na objemu. Jediná pozitivní věc byla příjemná obsluha, která ale, bohužel, už celkový dojem nezachránila.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO