Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 21x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

MA'MA Café Restaurant

Přehled hodnocení
80% celkově
79% personál
87% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 5x
3 0x
2 1x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
nevhodné chování personálu, z restaurace jsem spolu s pozvaným hostem odešel a pracovně jsem poobědval v jiné restauraci!!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo, obsluha i prostředí, vše bylo skvělé. A mají čepované prosecco :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má moderní a velmi příjemné prostředí. Obsluha je milá. Přestože bylo poledne a restaurace měla téměř obsazeno, obsluha byla rychlá. Jídlo bylo dobré, avšak vzhledem k ceně byla porce malá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V téhle restauraci jsem byla poprvé, protože nejsem z tohoto města a byla jsem velmi mile překvapená. Jak prostředím, velmi prostorným a moderním, tak skvělým jídlem. Omáčka i maso byly velmi dobře připraveny, jen tajemství kuchaře mi nebylo prozrazeno :). Věra K.
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Prisli jsme 15 min pred rezervovanym casem. Restaurace naprosto prazdna, cekali jsme 5 minut u baru a kdyz nikdo se nikdo z personalu neobjevil, tak jsme odesli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V centre Ostravy je to príjmená reštaurácia kde možeme vziať na obed zahraničné návštevy z práce. Jedlo je výborné, prostredie veľmi pekné a útulné a milý personál. OCenili by sme menu v angličtine, návštevám sa musí vždy prekladať, pri počte 9 ľudí je to u stolu zvytočné zdržovanie. Inak nemáme žiadne výhrady a radi sa zase vrátime!!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vynikající restaurace na špičkové úrovni. Tato restaurace se řadí mezi ty nejlepší v Ostravě, kde stojí za to utratit penize, jídlo je dražší ale připlatíte si za luxusní prostředí a výbornou obsluhu. Určitě doporučuji!
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Restauraci jsem si rezervoval na základě recenzí na restu.cz za účelem večeře ke kulatému výročí stvatby a bohužel jsem naletěl na pozitivní recenze, které si asi restaurace píše sama. Rezervované místo bylo asi to nejhorší možné v celé restauraci = malý stůl s židlemi přes roh vedle sebe namísto proti sobě, přesto, že restaurace byla prázdná. Mohli jsme si ale naštěstí sednout k jinému volnému stolu. Objednali jsme si pití. Následně jsme si objednali jídlo. Jídelní lístek není velký a proto mne překvapilo, že obsluha nevěděla co je Rib Eye steak, respektive z jakého je masa a šla se zeptat do kuchyně. Objednal jsem si jej spolu s přílohou: mix grilované zeleniny s žampiony. Manželka si dala filet z okouna a jídlo ji chutnalo. Přesto, že jsem si objednal steak, dotaz na to, jak má být propečený bohužel od obsluhy nebyl. Předpokládál jsem, že pokud si objednám přílohu k jídlu za 290Kč, bude mi servirována samostatně a ne jak v závodní jídelně, nehledě na to, že o velikosti 200g bych silně pochyboval. Jídlo bylo studené a omáčka rozhodně nebyla z omáčkou z pečeného česneku jak píšou v jídelním lístku, ale nějaký dresing neznámého původu. Vzhledem k tomu, že od okamžiku, kdy nám obsluha položila talíř na stůl jsme ji již neviděli, nebylo ani kde reklamovat. Rovněž nebylo ani kde objednat další pití. Svou nespokojenost jsem vyjádřil také obsluze, když se konečně objevila (podotýkám, že restaurace byla prázdná a návštěvnici se objevili cca v době kdy my jsme již byli po jídle). V žádnem případě nedoporučuji nikomu, kdo si za nemalé peníze chce vychutnat dobré jídlo v kvalitní restauraci s kvalitní obsluhou (nás tento zážitek stál 695Kč za dvě obyčejná jídla a dva nealkoholické nápoje). Prostě obrovské zklamání a teto restauraci se napříště vyhnu velkým obloukem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO