Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

MA´MA Café Restaurant

Restaurace Ma‘Ma, to je klasická kuchyně s jednoduchým, a přesto vytříbeným stylem, reflektujícím jednotlivá roční období. Ať již při servírování poledního menu nebo večeře pro Vaše přátele nebo obchodní partnery se vždy snaží poskytovat stoprocentní servis a ten nejlepší gurmánský zážitek. Vybírá pro Vás jen ty nejlepší ingredience, aby Vám poskytli výjimečný chuťový zážitek. Podle sezóny budou pokrmy doplňovat i čerstvými produkty přímo z našeho regionu. 

Každé víno ve vinném sklepě má svůj vlastní příběh, který Vám rádi budou vyprávět, a které s pokorou a oddaností k tomuto ušlechtilému nápoji i v souladu s mottem „In vino veritas“ odprezentují.  Jedinečná vína i noblesní aperitivy, digestivy nebo míchané nápoje doplní perfektní kulinářskou pouť, kterou si zvolíte, a zajistí příjemnou atmosféru ve stylové restauraci Ma’Ma. 

Nechte se hýčkat naší Ma’Ma!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo, obsluha i prostředí, vše bylo skvělé. A mají čepované prosecco :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace má moderní a velmi příjemné prostředí. Obsluha je milá. Přestože bylo poledne a restaurace měla téměř obsazeno, obsluha byla rychlá. Jídlo bylo dobré, avšak vzhledem k ceně byla porce malá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO