Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 22x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

MA'MA Café Restaurant

Restaurace Ma‘Ma, to je klasická kuchyně s jednoduchým, a přesto vytříbeným stylem, reflektujícím jednotlivá roční období. Ať již při servírování poledního menu nebo večeře pro vaše přátele nebo obchodní partnery se vždy snaží poskytovat stoprocentní servis a ten nejlepší gurmánský zážitek. Vybírají pro vás jen ty nejlepší ingredience, aby vám poskytli výjimečný chuťový zážitek. Podle sezóny doplňují pokrmy i čerstvými produkty přímo ze svého regionu. 

Každé víno ve vinném sklepě má svůj vlastní příběh, který vám zde rádi budou vyprávět, a které s pokorou a oddaností k tomuto ušlechtilému nápoji i v souladu s mottem „In vino veritas“ prezentují. Jedinečná vína i noblesní aperitivy, digestivy nebo míchané nápoje doplní perfektní kulinářskou pouť, kterou si zvolíte, a zajistí příjemnou atmosféru ve stylové restauraci Ma’Ma. 

Nechte se hýčkat Ma’Ma!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí v restaurace je velmi příjemné a jídlo dobré a kvalitní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
nevhodné chování personálu, z restaurace jsem spolu s pozvaným hostem odešel a pracovně jsem poobědval v jiné restauraci!!
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO