Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Malostranská hospůdka U Tří Zvonků

Specializací „Malostranské hospůdky U tří zvonků“ je tradiční česká kuchyně. Pestrá nabídka staročeských jídel je obohacena o speciality typické pro Malou Stranu. Zpestřením jídelníčku jsou židovské pokrmy, zachované po židovské komunitě, jež na Malé Straně sídlila. Jídla jsou připravována  s příkladnou péčí dle původních receptur. Je obecně známo, že mistři i tovaryši cechu zednického již v době stavby  Karlova mostu, jídávali v malostranských hospůdkách tato jídla: „Šunkové koleno plněné kysaným zelím s omáčkou z černého piva, ½ Pečená kachna s jablky, červené zelí a variace knedlíků, Jehněčí kolínko dušené v červeném víně se špenátem, či Staročeské halušky s kuřecím masem, špenátem a restovanou cibulkou“. V nabídce jsou naše tradiční sladkovodní ryby: „Candát po židovsku, či Filety ze pstruha na másle“, vegetariánská jídla, nebo saláty připravované z čerstvých surovin. Perlou mezi deserty jsou „České lívance s tvarohem, sypané perníkem“ nebo „Domácí jablečný štrůdl“. A čím jiným zapít skvostné jídlo než orosenou sklenicí točeného českého piva? V nabídce našeho výhradního dodavatele, královského pivovaru Krušovice, založeného L.P. 1581 českým králem a římským císařem RUDOLFEM II. Habsburským, jsou excelentní česká piva. Ochutnávka tradičních českých destilátů by měla být vyvrcholením gastronomického zážitku. Zárukou kvalitních moravských vín je náš firemní partner a výhradní dodavatel. Tato vysoce jakostní nabídka moravských vín, je doplněna o skvělá vína z jižní Afriky. Personál „Malostranské hospůdky U tří zvonků“ je připraven poskytnout kompletní servis, při pořádání rodinných oslav, křtů, promocí, svateb či abiturientských srazů. 

Více zde: http://www.malostranskahospudka.cz/o-nas/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO