Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Malkus hotelu Biograf

Stylová nekuřácká restaurace Malkus Vám nabízí příjemné posezení v prostředí českého filmu 40. let, a společnosti takových hvězd stříbrného plátna, jakými byli například Oldřich Nový či Adina Mandlová. V nabídce je pro Vás připraven jak stálý a la Carte, tak polední a týdenní nabídka, skvělá káva italské značky Varesina a široká škála alkoholických i nealkoholických nápojů včetně domácích 100% fresh juices a limonád. Během letní sezóny je pro Vás rovněž otevřena letní terasa ve vnitřní části hotelu, která je jako stvořená pro posezení s přáteli či rodinou.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Obsluha byla perfektní. Velmi milá a pozorná. Jídlo fantastické - koncert chutí na jazyku. Prostředí fajn, akorát tam bylo dost horko - a to naštěstí nebylo plno. Ale bylo to v den tropických veder. Jinak bych se nebál do restaurace jít na první rande, pořádat zde svatbu, nebo oslavit rodinné výročí. Určitě přijdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace pro nás pořád zůstává nejlepším podnikem v okolí! Díky za tuhle jistotu :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO